Kent Masalları Tales of The City LGBT Dizi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Kent Masalları Tales of The City LGBT Dizi

Kent Masalları Tales of The City Netflix 2019 yapımı mini dizisi. Birbirine sıkı sıkıya bağlı insanların sıcacık ve ter temiz yaşamları

Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi
Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi
The Last Match La partida 2013 LGBT Gay Konulu Film

Kent Masalları Tales of The City LGBT Dizi 2019 yapımı Neflix mini dizisidir. Mini diziler her zaman dikkatimi çekmiştir. Uzun uzadıya sezonlar yerine kısa ve öz; etkili dizileri izlemek her zaman zevktir. Netflix LGBT konusuna çok değindiği ve film/dizilerde gay karakterleri çok kullanmasını eleştirenler var. Oysa ki eş cinsellik insanlık için, canlılar için doğal bir cinsel yönelimdir. Hastalık olarak tanımlanmaz. Literatür de ne böyle bir hastalık vardır ne de tedavisi için ilaç. Yani hiç olmayan bir hastalık için insanlar binlerce yıldan beri birbirlerini linç etmiş, cezalandırmış. Her şey basit bir cinsel yönelim içindi… Bu mini dizide sıcacık dostlukları izleyeceğiz. Yaşamın ne kadar basit olduğunu ve her şeyi bizim zorlaştırdığımızı da göreceğiz. İnsana sadece insan olarak bakıp, her türlü sonradan eklenen sıfattan insanı ayırdığımızda tüm sorunları çözeceğimiz kesindir.

LGBT kategorisinde yüzlerde yapım sizi bekliyor. Eşcinsel diziler, filmler ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler ile hızlıca en iyi kategorilere ve listele ulaşabilirsiniz. Sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Kent Masalları Tales of The City LGBT Dizi

Kent Masalları Tales of The City, Mary Ann adında 90 yaşındaki bir trans kadının evi altında yaşayan gay, biseksüel, trans, lezbiyen, heteroseksüel bireylerin yaşamı anlatır. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dostlar adeta bir aile gibidirler. Aile olmak için illa ki kan bağı gerekmez. Cinsel yönelim, ırk, din fark etmeden insanlar bir arada yaşayıp mutlu olabilirler. Aslında bütün ayrımların nedeni insanların bozuk düşünceleridir.

Kent Masalları Tales of The City LGBT Dizi
Kent Masalları

Marry’nin bir sırrı vardır. Bu sırrın ortaya çıkası ile aileye barınak olan evlerin elinden çıkması tehlikesi vardır. Bir yandan da 90. yaş gününü kutlamaya hazırlanırlar. Topluluk bir yandan homofobi ve ayrımcılık ile savaşırken diğer yandan da kendi aralarındaki sorunları, aile sorunları çözmeye çalışırlar. İlişkilerin yürütülmesi, bireylerin kendilerini kabullenmeleri de kolay değildir. Herkes sorunları ile çıkmazları ile yüzleşir.

Kent Masalları Tales of The City LGBT Dizi
Kent Masalları Tales of The City

Topluluk dağılmak üzeredir. Her ne olursa olsun birbirlerine olan sağlam bağları dağılmalarına izin vermez. Bütün zorlukları aşmak için birbirlerine ihtiyaçları vardır. Aileleri evlatlarını kabul edecek, herkes aralarındaki sorunları çözecektir. pe i ya 90. yaş günü yaklaşan Marry’nin sırrı nedir? 60’lı yıllardaki eş cinsel düşmanlığı, ayrımcılık ve LGBT bireylere yapılan kıyımlar Marry’nin sırrının bir parçasıdır.

Mini diziye puanım imdb

7.6
TOPLAM PUAN
Konu Senaryo: 8
Oyunculuk: 7
Drama: 8
Akıcılık: 8
Görüntü: 7
Tales of The City içinizi ısıtacak bir dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0