Kimi ni wa Todokanai  2023 Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi

I Can't Reach You

Manga uyarlaması Japon BL dizisi kesinlikle daha önce izlediğiniz dizilerin aynı. Sakin geçen, özellikle iki arkadaşın duygularının gelişimine yer veren dizi gibi onlarca benzer konuyu bulmak mümkün.

Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi

Kimi ni wa Todokanai Japon BL Dizi diğer adı ile I Can’t Reach You BL manga uyarlaması 8 bölüm 30dk uzunluğunda. LGBT Japon dizileri, (Japan BL series) gay aşk, gay sevgili, boys’ love, gençlik aşkı, BL okul dizileri gibi etiketlere de sahip drama sakin ve bilindik bir temada. Genelde okul, öğrenci konulu BL mangalar tıpkısının aynı gibidir.

Kimi ni wa Todokanai ( I Can’t Reach You) 2023 Japon BL Dizi

Çocukluk arkadaşları hara ve Ashia yaşamlarında birbirlerinden ayrılmamış hep aynı okullarda okuştur. Lisede de ikisi çok iyi arkadaştır. Ohara, okuldaki kızların ilgisini çeken popüler bir öğrencidir. Sürekli olarak çıkma teklifi alsa da bu teklifleri her zaman geri çevirir. Arkadaş grubunda da sözü geçen Ohara aslında Ashia’dan hoşlanmaktadır. Bunu bir türlü söyleyemez.

Ashia’da kızlardan çıkma teklifi alır. BU teklifler çocukluk arkadaşını oldukça kızdırır adeta kıskançlık yaşayan Ohara sert tavırlar sergiler. Ashia okulda ve arkadaş grubunda çok da popüler olmayan biridir. O da çocukluk arkadaşına karşı duygular beslemeye onu mutlu etmeye çalışacaktır. Kızlardan gelen teklifleri Ohara’ya iletmesi için aracı olarak kullanılmaktan da hoşlanmaz.

Manga uyarlaması Japon BL dizisi kesinlikle daha önce izlediğiniz dizilerin aynı. Sakin geçen, özellikle iki arkadaşın duygularının gelişimine yer veren dizi gibi onlarca benzer konuyu bulmak mümkün. Manga uyarlaması BL, gay aşk, genç eşcinsel, okul dizileri izlemeyi seven izleyici için ortalamaya yakın bir kalite, görüntü ve oyunculuk sunan dizi her hangi bir sosyal mesaj ve karmaşık ilişkileri içermiyor.

Sakin ve bassit bir gay aşk öyküsü izlemek isteyen izleyici drama ve komedi etiketlerindeki BL diziye bir gözatabilir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 6
Kimi ni wa Todokanai 2023 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0