Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi

Nagase Yuma'yı okul bahçesinde dudağından öpen Asakur'a Sakura duygularını artık saklayamaz. Fakat Arkadaşı bu öpücüğün ne anlama geldiğini düşünür.

Takara-kun to Amagi-kun (2022) Japon BL
House of Stars LGBT BL Tayland Dizi
Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi. Yapım yılı 2022 olan Manga uyarlaması 4 bölümlük dizi, ortalama 22 dakika uzunluğunda. LGBT dizi, LGBT gay temalı diiz, gay sevili, gay aşk, BL (boys’ love) LGBT okul, gençlik dizileri kategorisinde bir yapım. Asya yapımı BL (boys’ love) izleyicisi bu diziyi beğenecek. Arkadaşına âşık olma temasını da içeren, drama, komedi, gay aşk kategorisindeki dizi izleyicisini bekliyor. Dizi yapımcısı Hulu.

LGBT kategorisinde daha çok içerik için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Televizyon programları, Netflix LGBT film ve dizileri, Asya yapımları, manga, çizgi roman webtoon uyarlamaları, en iyi yapımlar kategorilerinde yüzlerce içerik sizi bekliyor.

Kimi no Koto Dake Mite Itai 2022 Japon BL Dizi

Çocukluk arkadaşı Asakura Sakura ve Nagase Yuma yaşamları beraber büyür ve aynı okula giderler. Lisede de aynı okulda arkadaşlıkları devam eder. Asakura Sakura piyano çalmayı sanatı sever. Hayalleri de bu yöndedir. Artık lise bitmek üzeredir. Birlikte etkinliklere katılırlar, vakit geçirirler. Okulda da başarılı öğrencilerdir. Bu çocukluk arkadaşlığı Asakaru Sakura için aslında çok daha fazlasıdır. Çünkü Asakura Sakura arkadaşına âşıktır.

Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi
Kimi no Koto Dake Mite Itai

Nagase Yuma’yı okul bahçesinde dudağından öpen Asakur’a Sakura duygularını artık saklayamaz. Fakat Arkadaşı bu öpücüğün ne anlama geldiğini düşünür. Asakura arkadaşına onu sevdiğini söyleyeceği ve öpeceği günün alıştırmalarını da yapar. Bu sırada okul arkadaşları ve öğretmenleri ile mezuniyet için hazırlık yaparlar. Arkadaşlarına bir nevi içlerini dökerler. Arkadaşını öpüp ona aşkını ilan eden Asakura acaba arkadaşından nasıl bir karşılık alacaktır?

Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi
Kimi no Koto Dake Mite Itai

Hulu yapımı, Japon BL dört arkadaşın samimi ilişkilerini de anlatıyor. Yaşamdan beklentiler, artık lisenin bitecek olması ve yaşama başlangıç yapma, aşk gibi sıcak ve samimi, içten duygular konu ediliyor. Karı koca öğretmenlerinin öğrenciler ile olan ilgileri, arkadaşlık, geçirilen güzel vakit, güzel duygular ile dolu çok fazla oyuncunun ve yan konuların olmadığı akıcı ve samimi bir BL. LGBT gay, aşk, gay gençlik aşkı gibi kategorilerde dizi izlemeyi seven izleyici için kısa bir mola niteliğindeki dizi ortalamanın üzerinde bir puan alıyor. Sadece samimiyet değil sadelik ve inandırıcılık da BL izleyicisini kaliteli bir seyre ulaştıracak.

Dizi puanlaması mydramalist

7.6
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 8
Akıcılık: 8
Görüntü: 7
BL Tema: 8
Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0