KinnPorsche 2022 Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

KinnPorsche 2022 Tayland BL Dizi

Porsche, kardeşi ve amcası ile yaşar. Bir barda çalışır, barmenlik işinde çok iyidir. Amcası tefeciden bırç para almış ve bu nedenle de başı sık sık belaya girmiştir.

Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi
Semantic Error (2022) Güney Kore BL Dizi
Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi

KinnPorsche 2022 Tayland BL Dizi. Asya LGBT gay, eşcinsel temalı dizi 14 bölüm ve her bölüm 60 dakika uzunluğunda. Mafya, suç temalı BL dizi bilindik Tayland okul dizilerinden sıkılan izleyiciyi çekecektir. Her na kadar aşağıda inceleme bölümünde yazacağım gibi mafya teması genelde BL dizilerde pek iyi iş çıkaramaz. Dizinin tamamı yayınlandıktan sonra tabii ki daha iyi bir inceleme de olacaktır. Şimdi diziye geçelim.

KinnPorsche Konusu

Porsche, kardeşi ve amcası ile yaşar. Bir barda çalışır, barmenlik işinde çok iyidir. Amcası tefeciden bırç para almış ve bu nedenle de başı sık sık belaya girmiştir. Amcası başını yine derde sokmuş ve tefeci borucun ödenmesi için gün vermiştir. Porsche bu borcu ödeyemeyecektir. Amcası ile de arası açılacaktır. Kardeşini okutmak ve iyi bir yaşamı olmasını sağlamalıdır. Tam bu sırada barda çalıştığı bir akşam  yaşamın değiştirecek Kinn ile tanışacaktır.

KinnPorsche 2022 Tayland BL Dizi

KinnPorsche 2022

Mafya lideri Theerapanyakul ailesinin erkek çocuklarından Kinn, bir mafya çatışmasından canını zor kurtarır. Peşine düşen adamları atlatmak için bir bara girer. Burada diğer mafya ile çatışmaya Porsche’de katılır. Para karşılığı hiç tanımadığı bu adama yardım eder. Saldırıdan kurtulan Kinn, bu barmeni aramaya başlar. Uzun aramalar sonucunda adının Porsche olduğunu öğrendiği barmene ulaşır. Korumalık teklif eder. İlk başta kabul etmeyen Porsche amcasının kumar borcu yüzünden mayfa ailesinde korumalık yapmayı kabul eder.

KinnPorsche 2022 Tayland BL Dizi

KinnPorsche

Kinn’in koruması olacaktır. Öncelikle aile üyeleri ile tanışır. Koruma olmak için eğitimden geçer. Bu sırada başını belaya sokacak işler yapar. Bunun sonucunda ilenin şımarık çocuğu Tankul’un korumalığına getirilir. Kinn ile görüşmeye ve yaklaşmaya devam ederkern aralarındaki ilişki artık öpüşme olarak kendini gösterir. Birbirlerinden hoşlandıklarını anlarlar. Fakat, ailenin düşmanları Porsche’un Kinn için neden bu kadar öneli olduğunu ve hakkında araştırma bile yapılmadan bu gizemli ve yeteneksiz eski sporcuyu koruma olarka aldıklarını merak ederler.

KinnPorsche 2022 Tayland BL Dizi

KinnPorsche 2022

KinnPorsche 2022 Tayland BL Dizi Yorumu İncelemesi

Tayland BL dizilerinde ya da mafya konulu LGBT dizilerde bu tema hep çok yüzeysel işlenir. Burada da haraç kesen, borç verip adam döven bir mayfa karşımızda. Fazla derinliği olmayan mayfa ilişkileri ilerleyen bölümerde nasıl bir hal alır bilinmez. Fakat izleyici için önemli olan Kinn ve Porsche arasında başlayacak olan aşktır. Düşmanların ikili arasında girmek istemeleri, mayfa olmanın zorlukları ileride başlarına nasıl bir dert açacaktır? Yine bilindik LGBT gay okul dizilerinden ve ilginç fantastik temalardan sıkılan izleyici için çekici bir dizi olacaktır.

Dizi punalaması (daha sonra eklenecek) mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0