Kiseki: Dear to Me (2023) Tayvan BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Kiseki: Dear to Me (2023) Tayvan BL Dizi

Birkaç haftalık zorunlu konukluk sonrasında iki yabancı birbirlerine alışacaktır. Aralarındaki çekim git gide bir birlerine yakınlaşmalarına neden olacakken Fan Ze Rui tekrar gangasterliğe ve çetesine dönecektir.

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi
Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi
Only Friends (2023) Tayland BL Dizi

Kiseki: Dear to Me Tayvan BL Dizi. 2023 yılı yapımı dizi BL web romanı (web novel) uyarlaması. Gay aşk, gay sevgili, LGBT aşk temalarındaki dizi zayıf da olsa suç, mayfa temalarını da içeriyor. Dizi 13 bölüm h er bölüm 25 dakika uzunluğunda. Gay temalı dizi seven izleyiciler için ortalama bir seyir zunacak dizinin konusu vv incelemesine geçelim.

Daha fazla LGBT temalı diziler, filmler, Netflix, Prime Video yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler e dokunarak en popüler yapımlara ulaşabilrisiniz. Yorum ve dizi film önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Kiseki: Dear To Me

Kiseki: Dear to Me (2023) Taywan BL Dizi

Parlak bir öğrenci olan ve tıp okumak isteyen geleceğin doktor adayı Bai Zong Yi, yalnız yaşadığı dairesinde ailesinden uzaktır. Uzun süredir yanlış yaşayan Bai Zong Yi, oldukça zeki ve başarılı bir öğrencidir. Bir gün eve dönerken ansızın yaralı, her yeri kanla dolu bir genç adam ondan yardım isteyecektir. Zorunlu olarak bu adamın tehditlerine boyun eğen Bai Zong Yi bu yabancıyı konuk eder.

Kiseki: Dear to Me (2023) Tayvan BL Dizi
Kiseki: Dear to Me (2023)

Birkaç haftalık zorunlu konukluk sonrasında iki yabancı birbirlerine alışacaktır. Aralarındaki çekim git gide bir birlerine yakınlaşmalarına neden olacakken Fan Ze Rui tekrar gangasterliğe ve çetesine dönecektir. Orada da işler karışıktır. Çete içerisinde de erkeklerin birbirleri ile mücadeleleri ve karmaşık ilişkileri devam edecektir.

Birbirnden ayrılan iki arkadaş ilerleyen zamanlarda birbirlerinden tamamen kopacak trajedi yaşayacaktır. Parlak tıp öğrencisi Bai Zong Yi, gangaster sevgilisi için hayatını feda edecek ve yine trtajik bir şekilde geçmişleri adeta silinecektir. Bir yandan da mafya hesaplaşması devam edecektir.

LGBT gay temalı (BL) dizi mafya teması açısından oldukça zayıf denilebilir. Ciddi tehdit içeren, çok daha korkutucu mafya ve kirli işler teması genelde eş cinsel temalı Asya dizilerinde zayıftır. Bu zayıflık bu dizide de kendini gösterirken izleyici yine de oortalamay yakın bir yapım izleyecek. Dizide oyunculuk ve akıcılık ttamin edici. Gay aşk öyküsü de yine bilindik BL web romanlarındaki gibi, kkonunu takipçisi izleyici için az çok bilindik bir konu.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
BL Tema: 7
Kiseki: Dear to Me (2023)

Yorumlar

WORDPRESS: 0