Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi

Çocukken de vampir tarafından kaçırılmıştır. Vampir Kim Jun Ho 500 yaşında ve artık ölmekte olan bir vampirdir. Ölmemesi için saf kan bir insanın kanını emmesi gerekmektedir. O saf kan insan da sevgilisidir.

Asya BL Dizileri LGBT Gay Temalı Dizi Önerileri
Absolute BL A Man Who Defies the World of BL
Kei×Yaku: Abunai Aibou Japon Bromance BL Dizi

Kissable Lips BL Güney Kore Drama Mini Dizi. Vampir temalı, fantezi, fantastik bir mini dizi. Aslında pek bir özelliği olmayan çok basit, yüzeysel bir dizi. Belki genç izleyici çerezlik, hızlıca izleyeceği bir dizi olarak diziyle ilgilenecektir. Gay sevgili, gay aşk, gençlik aşkı, kategorisindeki Asya gay LGBT temalı dizi Güney Kore yapımlarını sevenle için de denenebilir. Her bölümü 11 dakika olan dizi 2022 yapımı. Ayrıca film (movie) versiyonu da bulunmakta.

Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi

Çocukken kaçırılan Choi Min Hyun lise öğrencisidir. Okula ağabeyinin kontrolünde glip gider. Sürekli olarak ağabeyi onu izler. Fakat birgün okulda Kim Jun Ho ile tanışır. Bir görüşte ona âşık olmuştur. Kim Jun Ho ile aralarında bir ilişki aşlar. Ağabey bu ilişkiyi öğrenince, kardeşini korumak için ona gerçeği söyler.

Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi

Kissable Lips 2022

Çocukken de vampir tarafından kaçırılmıştır. Vampir Kim Jun Ho 500 yaşında ve artık ölmekte olan bir vampirdir. Ölmemesi için saf kan bir insanın kanını emmesi gerekmektedir. O saf kan insan da sevgilisidir. Ya sevilisinin kanını emip insan olacak ya da ölecektir. Kim Jon ho’nun eski sevgilisi olan vampir de ortaya çıkarak Min Hyun’u öldürmeye çalışacaktır. Aşk fedakarlık mı gerektirir? 

Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi

Kissable Lips 2022

İnceleme Yorum

LGBTQ gay, sevgili, aşk, lise, okul temalı basit bir drama. Vanpir konulu, fantastik mini dizi oldukça yüzeysel bir yapım. Yüzeysel oyunculuk, çok basit bir konu ile izleyicinin karşısına çıkıyor. 13 dakikalık 8 bölümde izlyeyici sadece aşk, öpüşme sahneleri ve bağlılık, fedakalık dışında bir şey görmeyecek. Genç izleyici için de önemli olan aşk görmek ise, fantastik tema pek de önemli değilse dizi amacına ulaşmış demektir. Bu basit yapımı LGBTQ temalı dizi izleyicileri için çerez bir dizi olacak. Bunun dışında 6 civarında bir puanlama dizi için yetertli. LGBQ tema bakımından da fazla bir iddiası olmayan dizi bu kategoride de yüksek ouan alamayacak. Hatta diziyi punlamayacağım. Sadece mydramalis için bir bağlantı bırakmakla yetiniyorum. Ayrıca dizide kana ihtiyacı olan vampir, sevgilisinin boynunu ısıırp kanını emecektir, bu tema da dizinin en zayıf halkasıdır.

Yorumlar

WORDPRESS: 0