Knock Knock, Boys! (2024) Tayland (Thai) BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Knock Knock, Boys! (2024) Tayland (Thai) BL Dizi

Dizini konusu şöyle: Diziye adını veren öğrenci pansiyonunda bir araya gelen ve birbirlerini daha önce tanımayan arkadaşlar kısa sürede yakın ilişkiler kuracaktır.

Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi
Only Boo! (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
City of Stars 2024, Tayland LGBT BL Dizi

Knock Knock, Boys! (2024) Tayland (Thai) BL Dizi. 12 bölümlük LGBT, gay aşk gay arkadaşlık, eşcinsel erkekler, aynı evde yaşama konulu dizinin her bölümü 50 dakika. Tayland BL dizileri, (Thai BL series) etiketine de sahip dizi, biseksüel erkek karakter, komedi gibi etiketleri de içeriyor. Şimdi diziye geçeceğiz. Bu sayfayı oku ve Knock Knock, Boys’u sen de izle!

🏳️‍🌈Yüzlerce LGBT temalı dizi, film, Netflix, Prime Video yapımları, Asya BL dizileri ve filmleri, şov programları için site menüsüne bakmayı unutmayın. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler ve en iyi içeriğe çabucak ulaşabilirsiniz.

Knock Knock, Boys! (2024)

Knock Knock, Boys! (2024) Tayland (Thai) BL Dizi Konusu

Dizini konusu şöyle: Diziye adını veren öğrenci pansiyonunda bir araya gelen ve birbirlerini daha önce tanımayan arkadaşlar kısa sürede yakın ilişkiler kuracaktır. Kız arkadaşı ile birlikte olmak istemeyen daha doğrusu bir kızla sevgili olup olmama konusunda kararsız olan Peak bu yeni arkadaş evinde Thanwa ile tanışır.

Thanwa ile aralarındaki ilişki diğer arkadaşların da ilgisini çeker ve yakın takiptedirler. Bu sırada aralarındaki ilginç yakınlaşmaya başlarken eve Peak’in kız arkadaşı gelecektir. Fakat iddiaya konu olan Peak ile Thanwa arasındaki yakınlaşma da devam etmektedir.

Diğer ilişki ise okul arkadaşları Latte ile Almont arasındadır. Almont, Latte’den hoşlandığını belli ederken, Latte onunla oyun oynamayı sevecektir. Dizi aynı evde yaşayan arkadaşların birbirleri ile olan ilişkilerini ve cinsel yönelimlerini ve verecekleri kararları konu ediniyor.

Dizi bilindik Tayland dizilerindeki temaları, oyunculuk, yer ve konuları içeriyor. Thai BL izleyicisi için oldukça tanıdık gelecek olan dizi ortalamaya yakın bir izleme kalitesi sunacak.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0