Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film

Fakat Dani, eşcinsel yönelimli olduğunu anlar. Kız arkadaşı ile bir türlü ilk deneyimini yaşayamayan arkadaşı Nico'ya bu bahane ile yaklaşır ve iki arkadaş birlikte olmaya başlarlar.

Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film
A escondidas Hidden Away 2014 Eşcinsel Temalı Film
Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film. 2000 yılı, İspanyol yapımı gay konulu film 1s 31dk. LGBT gay konulu film, boys’ love, gay sevgili, gay gençlik, cinsel kimliğini bulma temalı film ortalama bir izleme kalitesine sahip. Gay gençlik filmleri, gay gençlik aşkı, gay ilk aşk gibi temaları da olan, drama, komedi, yapımı seks sahneleri de oldukça cüretkar.

LGBT gay konulu film, dizi, Asya LGBT film ve diziler, Netflix BL dizileri ve televizyon şovları ve yüzlerce içerik için site menüsünü ve yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Yazar olarak sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Krámpack Nico and Dani

Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film

Yaz tatilinde vakit geçirmek için arkadaşı Dani’nin yanına gelen Nico hem iyi bir yaz tatili geçirmek hem de kız arkadaş edinmek ister. Nico arkadaşının yanında kalmaya başlayacaktır. Bu sırada Dani’nin ailesi de kısa süreliğine şehir dışına çıkınca iki arkadaş keyif yapmaya başlar. Dani’nin annesi iki arkadaşın çok yakın olduklarını görüp oğlundan şüphelenecektir. Fakat iki arkadaş kız arkadaş edinmeye kararlıdır.

Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film
Krámpack Nico and Dani 2000

Fakat Dani, eşcinsel yönelimli olduğunu anlar. Kız arkadaşı ile bir türlü ilk deneyimini yaşayamayan arkadaşı Nico’ya bu bahane ile yaklaşır ve iki arkadaş birlikte olmaya başlarlar. Bunu deneyim kazanmak adına yaptıklarını söyleseler de zamanla zevk almaya başlarlar. Zaten Dani gaydir. Dani sehirdeki bir yazarla birlikte olmayı dener fakat aklında hep arkadaşı vardır. Araları çok iyi olan arkadaşlar birbirleri ile daha iyi vakit geçirdiklerini anlayacaktır.

Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film
Krámpack Nico and Dani 2000

Nico tatil bitiminde evine dönecektir. Fakat arkadaşıyla yaşadığı deneyimler unutulmaz bir cinsellik deneyimidir. Gerçek cinsel yönelimini bulmuştur. Film komedi ve boy’s love, yani BL, gay sevgili, gay aşk kategorilerinde bu temaları oldukça iyi yansıtan bir yapım. BL izleyicisi filmi sevecektir. 2000 yılı yapımı olan film oldukça eski diyebiliriz. Fakat eğlenceli, sakin, şehir kalabalığından uzak mekanlar, küçük bir kasabanın sakinleri, kendini yeni keşfeden iki genç oldukça sade bir film.

Tabii ki tutkulu aşk arayan, çok yakışıklı oyuncular, entrika arayan izleyici hayal kırıklığına uğrayacaktır. Basit öyküleri, basit ama temiz bir doğayı, basit ama insana dair bir öykü izlemek isteyen BL izleyicisi için ortalama bir yapım.

Film puanlaması IMDb

6.4
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıclık: 6
BL tema: 7
Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0