La Pluie Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

La Pluie Tayland LGBT BL Dizi

Fantastik bi sağırlık hastalığı ile başlayan dizide her yağmur yağdığında, yağmur boyunca sağır olan bireyler vardır.

Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

La Pluie Tayland LGBT BL Dizi. LGBT gay temalı Tayland BL dizisi 2023 yaoım. 12 bölülük dizi 55 dakika uzuluğunda. LGBT BL roman uyarlaması dizi fantastik hatta fantezi denilebilecek bir konuda. Asya BL dizileri ve özellikle fabtezi seven izleyici için uzun bölümleri ile ortalama bir aşk, drama sunacak dizi meraklısı için iyi bir seyir olabilir.

Daha fazla LGBT temalı BL dizileri, filmler, belgeseller, televizyon yapımları ve Tayland, Güney Kore, Japon, Tayvan yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmeler sizi en popüler yapımlara ulaştıracak. Yorum ve önerilerinizi yamayı unutmayın.

Thai BL La Pluie

La Pluie Tayland LGBT BL Dizi

Fantastik bi sağırlık hastalığı ile başlayan dizide her yağmur yağdığında, yağmur boyunca sağır olan bireyler vardır. Oldukça nadir neredeyse yok denecek kadar az bireyi etkileyen bu hastalık sırasında insanlar kalp eşlerini bulup, onlarla iletişime geçebilirler. Yazarlık yapan Saengtai iki yıldır ruh eşinin sesini duyar ama cevap vermez.

La Pluie Tayland LGBT BL Dizi
La Pluie Tayland

Birgün kafede otururken yanına oturan yabancının aslında run eşi olan Phat olduğunu öğrenir. Veteriner hekim olan Phat ile kedisinin aşılarını bahene dederek tanışacaktır. Fakat Phat’a bir türlü güvenmeyen ve ruh eşinin gerşekten de kendisini tammalayıp tamamlamadıüını düşünen Saengtai oldukça temkinli yaklaşacaktır.

Anne ve babası ayrılmış olan Saengtai, aile sorunları ile de uğraşır. Bu sırada kardeşi Saengthian ve Lomfon da yan konu olarak dizide rol alıyor. İzleyicisi için ortalama bir BL (boys’ love) öyküsü sunan dizi, müzik ve görsellik olarak da ilgi çekici. Özellikle Tayland dizilerinde görünen ultra liks yaşam ve oldukça seçkin aileler arasında geçen LGBT temalı dizileri sevmeyen izleyici için fantastik bir seyir olacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
BL Tema: 7
La Pluie Tayland LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0