Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film

Babası eski bir futbolcu olan Szabolcz, futbol oynamaya bir türlü odaklanamaz. İstenilen performansı sergileyemeyince kendine olan güveni de zalır

LGBT Temalı Gay, BL (Boys’ Love) Güncel Eş Cinsel Filmler
Of an Age 2022 LGBT Gay Temalı Film
Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi

Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film. LGBT temalı film, gay sevgili, gay aşk, eşcinsel sporcu, gay sporcu, gay futbolcu gibi etiketlere de sahip. Boys’ love yani BL denilen türe de giren film 1s 45dk uzunluğunda. Macar-Alman yapımı filmde spor, futbol temaları; toplumsal baskı, başkasının istediği gibi yaşama gibi temalar da var. LGBTQ ya da LGBTI ya da LGBTQ+ konularında toplumsal mesajlar da az çok filmde var. İzleme listenize rahatlıkla alabileceğiniz bir film.

Yüzlerce LGBT, BL, gay temalı, Aysa yapımı, Netflix film ve dizileri, Avrupa, Amerika, Türk yapımları için yukarıdaki düğmeleri ya da site menüsünü nkullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve içerik üretmek için kırmızı düğme ile ilgili sayfaya gidebilirziniz.

Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film

Babası eski bir futbolcu olan Szabolcz, futbol oynamaya bir türlü odaklanamaz. İstenilen performansı sergileyemeyince kendine olan güveni de zalır. Takım arkadaşı Bernand, ile kavga ederler ve ceza alır. Aslında Bernand, Szabolcz’u sevmektedir. Tkımda kalmasını istemektedir. Ama takımdakalmak istemeyen Szabolcz, köyüne döner ve aileden miras kalan döküntü evde kalmaya başlar.

Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film
Land of Storms (Viharsarok) 201

Evin her tarafı yıkıktır. Çatısı tamir edilecektir. Bu sırada evi talan etmeye gelen serserilerden biri olan Aron ile tanışır. Aron ona ev tamirinde yardımcı olurken bir yandan da sevişmeye başlarlar. Fakat cinsel kimliğini çözemeyen Aron durumu annesine anlatır. Aron, arkadaşları tarafından dışlanır ve sevgilisi de terkeder. Aron kendini er defasında köydekiyabancının koynunda bulur.

Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film
Land of Storms (Viharsarok)

Bu sırada Bernend’da köye gelir. Sevilisinin başka biri ile ilşkisi olduğunu görür. Onu bir türlü geri dönmeye razı edemez. Szabolcz babası tarafından da ikna edilemez. Babası oğluun futbolcu olmasında ısrarcıdır. Kafası karışan ve eşcinsel bir ilişki yaşamasının suçlusu olarak gördüğü Szabolcz’u en umulmadık bir zamanda adeta alrakadan vuran Aron her şeyi sona erdirecektir.

Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film
Land of Storms (Viharsarok) 2014

Ara sıra yavaş ilelese de LGBT film, gay sevgili, gay aşk kategorisinde izlenebilecek sakin bir film. Cinsel kimlik, insanın kendisi gibi olması, çevrenin baskısı gibi konılara da değinen ortalama bir film. Yaşamın içinden bilindik bir öykü.

Film puanlaması IMDb

6.2
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 6
Görüntü: 6
BL Tema: 7
Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0