Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi. 2023 yılı Tayland BL dizileri yapımı GMM 25 platformunda yayınlanıyor. Dizi 52 dakikalık 12 bölümden oluşm

Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi
I Feel You Linger in the Air (2023) Tayland BL Dizi
Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi

Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi. 2023 yılı Tayland BL dizileri yapımı GMM 25 platformunda yayınlanıyor. Dizi 52 dakikalık 12 bölümden oluşmakta. Gay aşk, gay sevgili, eş cinsel aşk, körlük, gibi etiketlere de sahip drama BL (boys’ love) izleyicisi için ortalama bir izleme keyfi sunacak. (Thai BL Series) Yatland BL dizileri izlemeye alışkın izleyici başrol oyuncularını tanıyacaktır.

🍭 Jimmy Jitaraphol Potiwihok ve Sea Tawinan Anukoolprasert başrolü paylaşıyor. İzleyici ayrıca Vice Versa, Our Skyy 2 dizilerinde her iki oyuncuyu tekrar birlikte izleyebilir.

Last Twilight Thai BL Series

Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Mhok, üniversite sonrası çalışarak borçlarını kapatmaya çalışırken bir yandan da sürekli kavgaya karışır. Madii zorlukların epeyce sıkıştırdığı Mhok, değişik işlerde çalışır. Bir gün klima temizliği için gittiği yerde, bakıcılık işi olduğunu öğrenir insanlar sırada beklemektedir. Mhok da sıraya girer ve görüşmeyi bekler. Bakıcılık işinin kolay olacağını düşünmektedir.

Yıldız oyuncu Day, milli oyuncu olma yolunda ilerlerken takımının en iyi oyuncusu seviyesine geldiği günlerde göz problemi yaşar. Retinasındaki sorun görmesini kısıtlamıştır. Sadece yüzde yirmi oranında görebilen Day, sporu bırakır ve oldukça gergin, kavgacı birine dönüşür.

Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Last Twilight 2023

Zengin ailesi Day için bir bakıcı ya da onunla ilgilenecek birini ararlar. İş görüşmesi için adaylarla görüşürken Mhok da görüşmeye gelir. Fakat Mhok, şımarık ve gereksiz bir tip olarakgördüğü Day için çalışmayı istemez ve görüşmeden ayrılr. Day ise bu zıt ve aksi adamı sevmiştir.

Daha sonra işi kabul eden Mhok, inatçı ve insnalardan çekinen, görme bozukluğundan ötürü adeta insnalardan, yaşam kaçan yeni patronun ailgi duymaya başlar. Hem Day’i yeniden yaşama bağlayacak hemö de istediği parayı kazanacaktır. Fakat aralarında bir aşk ve çekim şimdiden başlamıştır.

İzleyici, ara ara tolumsal mesajların, yaşama bağlanma temesının konu edildiği sahnelerinde bulunduğu BL diziyi sevecek gibi. Ortalama bir izleme keyfi sunacak LGBT kategorisindeki Tayland dizisi çoğu yönden bilindik Asya eş cinsel aşk temalı yapımlardan. İzleyici diizdeki aşk temasından çok Day’in gözlerinin tekrar görüp göremeyeceğini de merakla izleyecek.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Last Twilight 2023

Yorumlar

WORDPRESS: 0