Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi

Bir zamanlar iyilik sever bir avukat olan Charn, ülkenin en karanlık siyasetçilerinden biri olan Thatthep'in avukatıdır.

Kiseki: Dear to Me (2023) Tayvan BL Dizi
Cooking Crush (2023) Tayland LGBT BL Dizi
Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi

Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi. Asya ya da uzak doğu LGBT, gay temalı (BL, boys’ love) ertiketine sahip 8 blümlük dizi. Her bölüm 55 dakika uzunluğunda. Dizi de BL, gay aşk teması oldukça geri planda. BL izleyicisi Tayland BL dizilerinden alışık olduğu (genelde birbirinin aynı okul dizileri) aşk temasını bulamayacak. Bu iyi bir şey dizi daha çok adalet, siyaset, iyi ve kötü kavramlarına odaklanıyor.

Yüzlerce LGBT temalı diziler, filmleri Tayland BL dizileri, filmleri, Netflix yapımları, Prime Video yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunrak en popüler kategorilere erişebilirsiniz.

Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi

Bir zamanlar iyilik sever bir avukat olan Charn, ülkenin en karanlık siyasetçilerinden biri olan Thatthep’in avukatıdır. Davalarını hile ve yalanla kazanan Charn, adalet ve hukuk anlayışı her zaman güçlüden yana olur. Gerçek adalete inanmaz. Güçlülerin ve kanunları yazanların her zaman üstün olduğunu bilip, güçten yanadır. Geçmişinde büyükannesi ile birlikte geçen zamanlarında ise tam tersini düşünür, bu değişim dizideki en büyük gizemdir.

Diğer yandan Thatthep’in şımarık oğlu bir trafik kazasında küçük bir kızı öldürecektir. Charn önce syasetçinin avukatı olacak fakat işin içinde daha başka konular olduğu için ve yeni müvekklili Tinn’den hoşlandığı için taraf değiştirir. Fakat Tinn taraf değiştiren ve kendisine çok yaklaşan bu avukata güvenmez, aslında daha önceki tesadüfi buluşmalarında o da bu yabancı adamdan hoşlanmıştır.

Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi
Laws of Attraction (2023)

Dizi, siyasetçilerin yaptıkları etik dışı işleri, adalet kavramını ele alıyor. Paraya güce sahip olan herkes he ristediğini kolaylıkla yapabilir mi? Dürüst olarak da adalet sağlanabilir mi? Yoksa güçlülerle savaşırken her zaman hile mi yapılmalıdır. İki zıt karakter Charn ve Tinn birlikte çalışıp, ortak bir noktada bulaşacaklar mı? Aralarındaki çekim aşka dönüşecek midir? Dizide BL teması neredeyse yok. En azından ilk 5 bölümde izleyici ateşli bir aşk göremeyecek. Dizide odak noktası adalet. Adalete inanmayan ve güç eşittir adalet inancına sahip bir avukatla, güçsüz de olsa haklı olduğu müddetçe adaleti sağlayacağı ve hileden, yalandan uzak kanunlara güvenen bir adamın öyküsünü izleyeceksiniz.

İyi oyunculuk (Thaenthai rolünün çok abartılı ve yapmacık oyunculuğu hariç) kaliteli görüntü yönetimi ve akıcılık bakımındna izleyiciyi sıkmayan dizi BL izleyicileri için iyi bir seçim olacak. Bu diziyle birlikte isterseniz aşağıdaki dizileri de izleyebilirsiniz.

Dizi puanlaması mydramalist

7.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 8
BL Tema: 7
Laws of Attraction (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0