LGBT BL Aşk Filmleri En İyiler, Öneriler

Ana SayfaGay LGBT Film

LGBT BL Aşk Filmleri En İyiler, Öneriler

Bu listede hangi filmler var? Siz de BL (boys' love) izleyicisi için daha önce hazırladığımız bir liste vardı. Oradaki filmler de hoşunuza gidecek eminiz. O listeye ulaşmak için buraya dokunabilirsiniz.

Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film
BL Boys Love Gay LGBT Temalı Movie Filmler
Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film

LGBT BL Aşk Filmleri En İyiler, Öneriler. Eşcinsel temalı en iyi film önerileri (tavsiyeler) BL (boys’ love) filmleri ve daha fazlası için mükemmel bir liste. Listede LGBT gay temalı Netflix, Prime Video, Tayland, Güney Kore, Japon, Çin, Tayvan, Filipinler, Avrupa yapımı filmler var. Aşk, drama, komedi, gençlik ve diğer etiketler için işte filmler.

Yüzlerce LGBT temalı film, dizi, Netflix yapımları Asya BL dizileri, televizyon şovları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelerde en popüler ve yüksek puanlaı, kaliteli yapımlar için bağlantılar var. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

LGBT BL Aşk Filmleri En İyiler, Öneriler
LGBT BL Aşk Filmleri

LGBT BL Aşk Filmleri En İyiler, Öneriler

Bu listede hangi filmler var? Siz de BL (boys’ love) izleyicisi için daha önce hazırladığımız bir liste vardı. Oradaki filmler de hoşunuza gidecek eminiz. O listeye ulaşmak için buraya dokunabilirsiniz.

Red, White & Royal Blue (2023 Prime Video LGBT Aşk Filmi)

BL aşk filmi iki büyük ülkenin en ünlü kişileri arasında geçiyor. İngiltere Kralının oğlu prens Hanry, bir kraliyet davetiyesinde ABD başkanının oğlu Alex ile karşılaşır. Bu tür sosyete davetlerini ve kraliyet toplantılarını bilmeyen Alex ile Hanry büyük bir rezalete yol açınca bu rezilliği kapatmak için tekrar bir araya gelirler. Fakat bu bir araya gelmeler ve eski dost numaraları aralarında aşkın doğması ile sonuçlanır. Bütün siyasi zırvalıkları kraliyet ailesinin prensiplerini bir kenara koyup eşcinsel olduklarını açıklama kararı alırlar. ➡️ Filmin ayrıntıları için buraya dokunun.

Red, White & Royal Blue

My Policeman (2022 Prime Video LGBT BL Aşk Filmi)

1954 yılında, polis memuru Tom olay yerine gelen bir trafik kazasında Patric ile karşılaşır. Patric bir müzede sanat konusunda uzmandır ve o zamanlar yasak olduğu için eşcinsel kimliğini gizlemektedir. O sıralar polis, eşcinsel bireyleri yakalayıp hapse atıyordu. Tom ve Patric zor zamanlarda tanışır ve Tom, Patric’in evine model olmak için gider. Patric, Tom’u oldukça çekici bulur.

Patric, Tom ile gizli bir ilişki yaşar ve birlikte çok vakit geçirirler. Sonra Tom, korkar ve evlenmeyi düşünür. Marion ile tanışır, o da yeni bir öğretmendir ve Tom Marion’u ileride Patric ile tanıştırır. ➡️ Daha fazlazı için buraya dokunun.

My Policeman

Nuovo Olimpo (2023 Netflix)

25 yaşında iki üniversite öğrencisi, gaylerin sıkça gittiği Nuovo Olimpia sinemasında tanışırlar. Sinema öğrencisi ve yönetmen adayı Enea, burada yeni bir çalışma arkadaşı ile tanışırken, tıp öğrencisi ve utangaç Pietro ise aradığı aşkı bulduğunu düşünür. Ancak, şehirde yaşanan siyasi karışıklıklar iki gencin ilişkisine zarar verir ve iletişimleri kesilir.

1992’ye gelindiğinde, başarılı bir cerrah olan Pietro evlenmiş, ulusal çapta tanınan bir yönetmen olan Enea ise erkek arkadaşıyla bir hayat kurmuştur. Bu noktada, eski sevgililer tekrar karşılaşacaktır. ➡️ Ayrıntılar için buraya dokunun.

Nuovo Olimpo

Yas Tatili Good Grief (2023 Netflix)

Marc, mutlu bir evlilik sürdüren ve ünlü yazar olan kocası Oliver’ın kitaplarını resimleyen biridir. Ancak, Oliver’ın yurtdışı yolculuğu sırasında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesiyle Marc’ın hayatı kederle dolu bir döneme girer. Oliver’ın ölümünden sonra Marc, kocasının mirası, borçlar ve yayıncılarla olan sözleşmelerle uğraşarak zor zamanlar geçirir.

Bir yıldan uzun bir süre sonra, avukatı Marc’a Paris’te kocasına ait ve ciddi masraflar çıkaran bir evin olduğunu bildirir. Arkadaşlarını da yanına almayı planlayarak Marc, Fransa’ya gitmeye karar verir. ➡️ Devamı ve daha fazlası için buraya dokunun.

Yas Tatili

Punch Drama, Sports (2022)

Jim, boksör olmak için hayatını adayan genç bir adamdır. Babası tarafından küçüklüğünden itibaren bu yönde baskı görmüş ve tüm zamanını bu spora ayırmıştır. Sağlığı kötüleşmesine rağmen bu durumu Jim’den saklayan babası Stan, işini de kaybetmek üzeredir. Ancak Jim, tüm bunlardan bunalıp artık babasının sözünü dinlememekte ve kendi yolunu çizmeye kararlıdır.

Jim, okulda ve küçük kasabalarında eş cinsel olduğu için zor zamanlar geçiren Whetu ile arkadaş olur. İkisi çabucak yakınlaşır, ama ne yazık ki Jim, Whetu’yu arkadaşlarının kötü davranışlarından koruyamaz. ➡️ Ayrıntılar için buraya dokunun.

Punch Drama

His (2020 Japon LGBT BL Aşk Filmi)

Shun ve Nagisa, üniversite yıllarında aynı evde yaşayan ve birbirini seven iki eşcinsel bireydir. Ancak ilişkileri herkesin gözünden saklı tutulmuştur ve çevreleri tarafından bilinmiyor gibidir. Bir gün, Nagisa, ilişkilerini bitirmek istediğini söyler. Bunun üzerine Shun, insanların çoğunlukla yaşlılardan oluştuğu küçük bir kasabaya taşınır.

Nagisa, mezuniyetinden altı yıl sonra altı yaşındaki kızı Sora ile birlikte Shun’un kasaba evine gelir. Üniversite yıllarında bir kız arkadaşı olmuş ve hamile kaldığında onunla evlenmiştir. Ancak geçen yıllar içinde kendi cinsel kimliğiyle yüzleşir ve toplumsal baskılara boyun eğdiğini anlar. ➡️ Devamı ve ayrıntılar için buraya dokunun.

His

Made in Rooftop (2021 LGBT BL aşk Filmleri)

Sky, ilişkisinde yaşadığı problemler nedeniyle ayrılık kararı alır ve sevgilisine bunu açıklar. Ancak asıl niyeti, sevgilisinin ilgisini tekrar kazanmaktır. Beklentisinin aksine, Jeong Min onu geri kabul etmeyi reddeder ve Sky, arkadaşı Bong Shik’in yanına taşınmak zorunda kalır. Sky’ın çatı katına taşınması, Jeong Min için de yeni bir arkadaş anlamına gelir ve onun için de olumlu bir gelişmedir.

Bong Shik, gay arkadaşlık uygulamasında oldukça popüler bir yayıncıdır. Videoları oldukça fazla izlenir. Bu sırada kendisiyle ilgilenen Min Ho, çıkma teklif eder. ➡️ Daha fazlası için buraya dokunun.

Made in Rooftop

LGBT Aşk Temalı Filmler

 1. Eismayer (2020 alman LGBT Aşk Filmi)
 2. Matthias ve Maxime 2019
 3. Doi Boy (2023 Evden Uzakta)
 4. Two and One (2022)
 5. Seven Days: Monday-Thursday (2015)
 6. Just Friends? (2009 Güney Kore)
 7. Restart After Come Back Home (2020 Japon LGBT BL Aşk Filmi)
 8. Sing in Love Koi Kogare Utae (2022 Japon)
 9. Spoiler Alert (2022)
 10. Eternal Summer (2006)
 11. Egoist (2022)
 12. Going Down in LA-LA (2011)

Yorumlar

WORDPRESS: 0