LGBT Eş Cinsel Temalı Güncel BL Filmler En iyi Öneriler

Ana SayfaGay LGBT Film

LGBT Eş Cinsel Temalı Güncel BL Filmler En iyi Öneriler

Aşağıdaki listelerde 25 tane film var. Bu filmler sürekli olarak güncellenecek. Listede 2023, 2022 ve 2024 yılını kapsayan eşcinsellik konulu filmler var.

Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)
Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film
Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film

LGBT Eş Cinsel Temalı Güncel BL Filmler. Gay aşk, gay sevgili, LGBT temalı film önerileri sayfasındayız. Boys’ love yani BL filmleri kategorisindeki en güncel ve de en iyi yapımlar için bu sayfa size yardımcı olacak. Asya BL filmleri Tayland, Güney Kore, Japon, Tayvan, Çin eş cinsel temalı dramalar, okul, gençlik filmleri ve daha fazlası için şimdi listelere geçelim.

Yukarıdaki listelerde, LGBT temalı film arşivinin bütün sayfalarını bulabilirsiniz. İsterseniz site menüsüne bakabilirsiniz. Yorumlarınız ve film önerileriniz için aşağıdaki yorum panelini kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizi önemsiyoruz.

LGBT Eş Cinsel Temalı Güncel BL Filmler En iyi Öneriler
LGBT Eş Cinsel Temalı Filmler

LGBT Eş Cinsel Temalı Güncel BL Filmler

Aşağıdaki listelerde 25 tane film var. Bu filmler sürekli olarak güncellenecek. Listede 2023, 2022 ve 2024 yılını kapsayan eşcinsellik konulu filmler var.

 • Hangi LGBT temalı filmleri izlemeli
 • En iyi LGBT gay temalı filmler hangileri
 • BL film izle
 • Asya LGBT filmleri hangileridir
 • Eşcinsel temalı en güncel filmler
 • Asker Konulu, spor konulu LGBT filmler

Doi Boy, 2023 (Evden Uzakta)

İlk Film Netflix Tayland yapımı 1s 36 dakikalık film. LGBT temalı film, Myamar savaşından kaçan ve Tayland’a geçen, bir gece külübünde eskort olarak çalışan genç Son’un öyküsüdür. Yine filmde pis işlere bulaşan ve Sorn ile ilişki yaşayan polis de vardır. Film Tayland’ın hiçbir BL filmde gösterilmeyen gerçek yüzünü, savaş, kargaşa ve insan sorununu konu edinir. İzleyici gerçeklikten uzak süslü oyuncuların oynadığı rüyalar evrenindeki eşcinsel temalı bif klasik tayland filmi izlemeyecek. ➡️Film ayrıntıları ve filmi izlemek için buraya dokunun.

Doi Boy

Nuovo Olimpo, 2023

25 yaşında iki üniversite öğrencisi Enea ve Pietro, Nuovo Olimpia sinemasında buluşurlar. Sinema öğrencisi ve yönetmen adayı Enea, orada çalışan yeni biriyle tanışırken, tıp öğrencisi ve çekingen Pietro aşkı bulduğunu düşünmektedir. Eski sevgililerin yolları tekrar kesişir ve her ikisi de geçmişi sorgulama fırsatı bulur. Ancak bir süre sonra şehirdeki siyasi karışıklıklar nedeniyle aralarındaki bağ koptur. 1992’ye gelindiğinde Pietro başarılı bir cerrah olarak evlenmiş, Enea ise ünlü bir yönetmen olarak erkek arkadaşıyla birlikte yaşamaktadır. Her ikisi de kendi geçmişleriyle yüzleşmek ve devam etmek zorundadır. ➡️ Ayrıntılar ve filmi izlemek için buraya dokunun.

Nuovo Olimpo

Marry My Dead Body (2022)

Mao Chen’in oğlu Mao Mao, bir trafik kazasında hayatını kaybetmiş ve bilinmeyen bir büyü aracılığıyla Mao Chen, oğlunun ruhunun evleneceği kişiyi seçer. Homofobik bir polis olan Wu Ming Han ilk başlarda bu durumu kabul etmez ancak karşı karşıya kaldığı sorunlar nedeniyle evliliğe razı olur.

Mao Bang Yu, eşcinsel bir hayalettir ve sevgilisi Mao Mao’ya evlenme teklif eder. Trafik kazası geçirdiği sıkıntılı bir dönemde Wu Ming Han ile flörtleşen hayalet, hem ölümünün nedenini araştırır hem de ilişkisindeki sırlarla yüzleşir. ➡️ Ayrıntılar için buraya dokunun

Marry My Dead Body

Red, White & Royal Blue 2023

ABD başkanı seçim kampanyası düzenlemiştir. Bu sırada İngiltere’deki bir davete giden oğlu Alex, kraliyet davetinde sorun çıkarır. Bu tür kraliyet davetiyelerine alışkın olmayan başkanın oğlu ile Prens Henry arasında çıkan sorun basına yansıyınca ikisi de dost ve arkadaş numarası yapacaktır.

Bu sırada birbirlerine âşık olan ve ilişkilerimi gizlecek olan iki büyük ülkenin temsilcileri ya eşcinsel olduklarını gizleyecek ya da her şeyi ilan edecektir. ➡️ Filmin devamı için buraya dokunun.

Red, White & Royal Blue

Rustin (2023)

Film, 1962 yılında Bayard Rustin adındaki eşcinsel, siyahi halkların hakkını arayan ünlü aktivistin yaşamını anlatıyor. Eşcinsel olduğu için dışlanan ve hareketin dışında tutulmaya çalışan Rustin, bütün zorluklara karşın 250 bin kişilik insan toplayacaktır. Senato, ırkçılığı yasaklayan ve siyahiler üzerindeki bütün baskı ve yasakları kaldıran yasayı kabul eder. SArtık yiyahiler özgürdür. ➡️ Daha fazlası için buraya dokunun.

Rustin

LGBT Temalı diğer filmler

 1. Eismayer (2020) (Alman yapımı)
 2. The Thing About Harry (2022)
 3. Yas Tatili Good Grief 2023 (Netflix)
 4. His (2020) (Japon LGBT BL film)
 5. Bros (2022)
 6. Eternal Summer (2006)
 7. Spoiler Alert (2022)
 8. Moneyboys (2021) (Tayvan BL)
 9. Matthias ve Maxime (2019)
 10. Punch Drama, Sports (2022)
 11. Egoist (2022) Japon BL
 12. Gameboys (Taylan LGBT film)
 13. Slon Elephant (Polonya LGBT Film)
 14. Of an Age (2022)
 15. Made in Rooftop (2021 Güney Kore)
 16. Sublime (2022)
 17. Goodbye Mother (Vietnam)
 18. Two and One (2022 (Filipinler)
 19. Sing in Love Koi Kogare Utae (2022 Japon)
 20. Looking The Movie

Yorumlar

WORDPRESS: 0