Like Grains of Sand (1995) Japon LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Like Grains of Sand (1995) Japon LGBT Temalı Film

1995 yapımı LGBT temalı dizi gerçekçi çekimler, yaşamın içinden yerler ve sosyo ekonomik çoğunluğun yaşamını izleyiciye eksiksiz gösteren yönü ile ortalama bir izleme zevki sunacak.

White Night (2012) LGBT Temalı BL Film
Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi
Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Like Grains of Sand (1995) Japon LGBT Temalı Film. Japon yapımı psikolojik teması ile ayrılan LGBT, gay aşk temalı, gençlik filmi. Japon BL (Japan BL boys’love) izleyicisi için oldukçaka ilgi çekici bir film. Filmin eski olması izleyiciyi yanıltmamalı genç eşcinseller, LGBT okul filmleri, lise filmleri kategorisindeki yapım güncel Aysa BL yapımlarından oldukça farklı bir içeriğe sahip.

Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler içeriğe erişebilirsiniz. LGBT film ve diziler onlarca kategoride yüzlerce içerikle sizi bekliyor. Yorum ve önerilerinizi yaszmak için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Like Grains of Sand (1995) Japon LGBT Temalı Film

Babası ile birlikte yaşayan Ito, eşcinsel gençtir. Babası oğlunu tedavi etmesi için bir psikologla görüştürür. Para kazanmak için ayrıca orta yaşlı erkeklerle de yatan Ito eş cinsel olduğunu okul arkadaşlarından saklar. Okulda en yakın arkadaşını sevmektedir. Film klasik Asya yapımları dışında oldukça gerçekçi bir izlenim sunuyor okul yaşantısı ve yerler sosyal yapıya uygun.

Like Grains of Sand (1995) Japon LGBT Temalı Film
Like Grains of Sand (1995)

Babası psikolog ile oğlunun cinsel yönelimini düzelteceğini düşünürken, arkadaşları da Ito’ya şiddet içerek şakalar yapacaktır. Hiroyuki, kızlardan hoşlandığını düşünürken Ito’yu da içten içe sevecektir. Hiroyuki, okula transfer olan yeni gizemli kıza ilgi duyacaktır. Aihara, önceki okulunda tecavüze uğramıştır. Yeni arkadaşları onun için para toplar. Bu gizli bilgidir.

Hiroyuki, artık Ito’nun kendinden hoşlandığını anlayacaktır. Bu itirafı Ito’ya olan yakınlaşmasını gizemli bir şekilde arttıracak olsa da eşcinsel olmak onun için belki de korkutucudur. Hiroyuki’nin psikolojisinin anlamak, cinsel yönelimini çıkarsamak izleyici için oldukça zor olacaktır.

1995 yapımı LGBT temalı dizi gerçekçi çekimler, yaşamın içinden yerler ve sosyo ekonomik çoğunluğun yaşamını izleyiciye eksiksiz gösteren yönü ile ortalama bir izleme zevki sunacak. BL izleyicisi günümüzün oldukça makyajlı ve lüks yaşamların konu edildiği lise okul LGBT, eşcinsel erkek sevgili temalarından sıkıldıysa bu yapımı izleyebilir. 90’lı yılların modası, şehir yaşantısı, teknolojisi izleyiciyi akıllı telefon ve sosyal medya döneminin başlangıcından hemen önceki zamanlara götürecek. Tabii ki 2 saat 9 dakika sizin için uzun gelmezse.

Film puanlaması mydramalist

7.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 8
Like Grains of Sand (1995) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0