Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi

Ana SayfaGay LGBT Film

Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi

Chi Soo yani Uçan Hançer, lisedeyken kendini cinsel yöneliminden dolayı körü muamale eden arkadaşlarının elinden alan Black Rose için çalışır. Kiralık katildir.

Your Name Engraved Herein Gay LGBT Film
Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi
His 2020, LGBT Temalı Japon Filmi

Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi. 2017 yılı, Güney Kore yapımı 5 bölümden oluşan dizidir. Bölüm bölüm izlemek istemeyen izleyici için birleştirilmiş film versiyonu da bulunur. Güney Kore dizileri ya da filmlerinde LGBT, eşcinsel temalar farklı şekilde ele alınabiliyor. Gay sevgili, gay aşk konusu bu defa mafya arasında geçiyor. Çok belkentisi olmayan izleyici için mafya çatışmasından çok birbirine gizliden düşman iki ailenin tetikçileri arasındaki aşk ilgi çekici gelecektir. Asya yapımı Gay LGBT film ya da diziler oldukça çok ve sürekli y enileri yapılıyor. Özellikle Tayland’lı yapımcılar birbirinin benzeri yapımlara yenilerini eklemekte. Şİmdi film ya da diziye geçelim.

Daha fazla LGBTQ gay eşcinsel temalı film için buraya dokunun.

Long Time No See LGBT Gay Temalı Film ve Dizi

Chi Soo yani Uçan Hançer, lisedeyken kendini cinsel yöneliminden dolayı körü muamale eden arkadaşlarının elinden alan Black Rose için çalışır. Kiralık katildir. Fakat işinden sıkılmış artık bırakmak ister. Yaşamını roman olarak yazmaya başlar. İnternet üzerinden yayınladığı hikayesini takip eden Gi Tea ile tanışır. Mesaj arkadaşlıkları devam ederken buluşmak için randevulaşırlar. Fakat bir terslik sonucu buluşamaz ama yolda birbirlerini tanımadan karşılaşırlar. Uçan Hançer, Gi Tea’nın annesinin lokantasının da müşterisidir.

Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi

Long Time No See 2017

Bütün bunlar olup biterken iki mafya kardeş arasında sorunlar çıkar. Birbiri ile tanışan Chi Soo ve Gi Tea sevgili olurlar. İlişkilerine devbam ederken, uçan hançer artık tetikçiliği burakmak ister. Fakat halletmesi gereken son bir iş vardır. Rakip mayfa liderini öldürecektir. Tam bu sırada karşısında Wild Dog adında karşı tarafın kiraladığı kiralık katil çıkar. Wild Dog ise çok tanıdık biridir.

Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi

Long Time No See 2017

İnceleme ve Yorumum

2017 yılı Güney Kore, LGBTQ, gay, eşcinsel sevgili, aşk, drama, suç, aksiyon kategorilerindeki dizinin film versiyodur. Dizi 5 bölümden oluşuyor. Dizideki adlar, simgeler ile sadece birkaç kişilik bir mafya grubu ile bu t ema biraz zayıf kalabilir. Genel olarak LGBT eşcinsellik teması, gay temalı film kategorisnde değerlendirince izleyicinin seveceği bir aşk, sevgili, birlikteliği ve mücadele çıkacaktır. Dizideki simgeler ilgi çekici ve gizemli olarak kullanılmış. 

Diziye puanım mydramalist

7.2
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBTQ Tema: 8
Long Time No See 2017

Yorumlar

WORDPRESS: 0