Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle

Ana SayfaGay LGBT Film

Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle

Uzun süredir Denver'da yaşayan ve kendine sakin bir yaşam kurmuş olan Patrick, arkadaşlarının evlilik töreni için San Francisco'ya gelir.

Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film
Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film
Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film

Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle. HBO yapımı aynı adlı dizinin sinema (movie) versiyonu 1s 25dk uzunluğunda. Yetişkin eşcinsel arkadaşlar arasındaki ilişkiler konu ediniyor. Alışılmış lise, gençlik LGBT gay filmleri, cinsel yönelimini yeni keşfetme gibi temalardan sıkılan izleyici için iyi bir film olacak. Özellikle çok yakışıklı, makyajlı oyuncuların olmadığı daha gerçekçi BL izlemek isteyen izleyici filmi sevecek. LGBT gay teması, eşcinsel evlilik, gay bireylerin kendi içindeki ilişkileri de filmin konusu.

Daha çok LGBT gay temalı film dizi, televizyon şovları, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+ yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki bağlantılar sizi en güncel kategorilere götürecek. Yorum ve önerilerinizi yamayı unutmayın.

Looking The Movie (2016)

Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle

Uzun süredir Denver’da yaşayan ve kendine sakin bir yaşam kurmuş olan Patrick, arkadaşlarının evlilik töreni için San Francisco’ya gelir. Eşcinsel arkadaş grubu onu coşkuyla karşılayacaktır. Eyalette eşcinsel evlilikler artık yasaldır. Bu nedenle gay arkadaşları evlenmeye karar verir. Patrick, iyi bir iş teklifi alarak San Francisco’ya taşınmaya karar verir fakat burada halletmesi gereken işleri daha doğrusu kapatması gereken ilişkileri vardır.

Arkadaş ortamında takılmaya devam eden Patric eski sevgilileri ile de tekrar görüşür. Bu bir nevi onun için geçmişi ve kaçtığı şeylerle yüzleşmedir. Diğer yandan da evlilikten korkan ve ne yapacağını bilemeyen arkadaşını cesaretlendirir. Bütün bu karışıklık sürerken arkadaş grubunda da kişisel sorunları çözmeye çalışır.

Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle
Looking The Movie

Nikah kıyılır. Tek gecelik birlikte olduğu genç erkekle de geçmişi hakkında konuşan Patric sonunda eski sevgilisine mesaj atarak buluşmak ister. BU iyi bir fikir olmasa da geçmişten kalan sorunu çözmek onun için iyi olacaktır. Artık büyük şehirde kendine gerçekten bir yaşam kurup, sevdiği biriyle devam etmek izsteyecektir.

Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle
Looking The Movie

LGBT gay temalı filmler kategorisindeki film yetişkin eşcinsel erkeklerin yaşamını konu ediniyor. Özellikle Asya gay temalı dizi ve filmlerde gördüğümüz kusursuz, yakışıklı genç eşcinsel tiplemeleri filmde yok. Film bu bakımdan oldukça gerçekçi. BL film ya da dizilerin en büyük sorunu gerçeklikten kopuk olmasıdır. Burada 30’u yaşlardaki eşcinsel bireylerin yaşamı, eşcinsel evlilik gibi temalar konu ediliyor. Özellikle günümüzde cinsel yönelimlere ve eşcinselliğe bakış açısı modern ve aydınlık ülkelerde değişti. Filmde bu olumlu bakış açısını ve az çok eleştirileri de bulmak mümkün.

Film puanlaması IMDb

7.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 8
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBT Tema: 8
Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle

Yorumlar

WORDPRESS: 0