Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi

Love by Chance bazı tesadüfler şans getirir.

War of Y (2022) Taylan BL Dizi
Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi
Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi. 2018 Tayland yapımı, gay drama, aşk, komedi kategorilerinde birdizi. Gay gençlik dizileri kategorisindeki eğlenceli dizi gençler ve genç yetişkinler için iyi bir seçenek olacaktır. Asya gay dizileri oldukça renkli ve sürekli yenileri yapılıyor. Özellikle akıcı ve insanı yormayan, basit olduğundan gençler bu dizileri çok sevdi. Eş cinsel temalı yapımları özgürce TV dizileri ve filmler olarak yayınlamak gerçekten de bir ayrıcalık olmalı. Dünyanın çoğu ülkesinde bu özgürlük yapımcıların elinden alındı. Çoğu ülkede de eş cinsellik yasaklı. Kadın ya da erkek farketmeden herkesin birbirini eşit sevide sevebileceği, cinsel yönelimlerin olağan bir biyolojik durum olduğunu da umarım 21. yüzyıl insanı çabucak kavrar. Her dizi ya da filmin ilk paragrafında farklı konulardan bahsediyorum. Şimdi diziye geçeceğim.

Daha fazla gay LGBT dizi izlemek için buraya dokunun.

Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi

Üniversite kampüsünde dalgınlıkla bisikletle Pete çarpan Ae yaşadıkları bu tesadüfü olaydan sonra sürekli karşılaşırlar. Pate, gay kimliği bilinen biridir. Ae ile arkadaşlıkları ilerledikçe birbirleri ile ayrılmazlar. Aralarındaki bu yakınlık aslında bir aşktır. Zamanla bunu anlayacaklardır. Diğer yandan Pete’in zengin arkadaşı Tin, bu aşkın arasına girmeye çalışacaktır. Diğer yandan Pete, Tin’den yardım ister çünkü ona şantaj yapan ve saatini çalan eski sevgilisi başına bela olmuştur. Birbirlerini artık anlamaya başlayan ve sevgili olan Ae ile Pate birlikte mutludurlar. Tin ise sürekli  kavga ettiği ve aşağıladığı Can ile yakınlaşacaktır.

Tin, ailesinden sevgi görmeyen kimseye güvenmeyen ve herkesi aşağılan biridir. Bu aşağılamayı Ae ve arkadaşı Can için de yapar. Can, Tin’e kafa tutar ve onu her fırsatta aşaılayıp yumruklar. Fakat bu didişmelerin sonunda ikisi de birbirini anlamaya başlar. Aralarında artık didişme yoktur birbirlerini anlamaya çalışırken Tin güveneceği bir dost aramaktadır.

Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi

Love by Chance Gay Dizi

Futbol takımının başında olan Tump da Tar ile ilgilenmektedir. Başında büyük bir trajik olay geçen Tar bunu Tump’tan saklamaktadır. Diğer yandan Ae’nin oda arkadaşı ve dizinin komik ve şaşkın karakteri Pond da kendine bir kız arkadaş bulacaktır.

Dizi İncelemem

Klasik dizi klaıplarının kullanıldığı fazla derinliği olmayan bir gay aşk, gay LGBT gençlik dizisi izlemek isterseniz dizi sizi eğlendirecektir. Tayland gat LGBT temalı diziler Asya dizileri arasında epey bir yer tutuyor. Dizide insnaların birbirleriin sevmeleri ve bağlanmaları için cinsiyetin önemli olmadığı mesajını da alacaksınız. Önemli olan yaşama olan bakış açımızdır.

Diziye puanım: IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
Müzik: 7
Love by Chance

Yorumlar

WORDPRESS: 0