Love for Love’s Sake 2024 Güney Kore LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love for Love’s Sake 2024 Güney Kore LGBT BL Dizi

29 yaşındaki Tae Myung Ha, ünlü bir romanın, oyuna uyarlanacağını öğrenir. Roman yazarı ile de oldukça yakın bir ilişkisi vardır. Bir anda kendini 19 yaşında lisede bulur.

To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Dead Friend Forever DFF Tayland BL Dizi
For Him 2023, LGBT Tayland BL Dizi

Love for Love’s Sake 2024 Güney Kore LGBT BL Dizi. LGBT kategorisindeki Güney Kore BL dizisi “Love Supremacy Zone” adlı BL webtoon uyarlaması. Asya gay temalı diziler, eşcinsel gençlil dizileri, BL (boys’ love) okul dizileri gibi etiketlerdeki dizi 8 bölüm. Her bölüm 30 dakika uzunluğunda. Dizi ayrıca fantezi, bilgisayar oyunu gibi temaları da içeriyor. Dizinin konusu ve yorumuna geçelim.

LGBT filmler, BL diziler, Güney Kore, Tayland, Japon, Çin, Tayvan BL dizileri, televizyon şovları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Ziz de film dizi önerilerinini ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

29 yaşındaki Tae Myung Ha, ünlü bir romanın, oyuna uyarlanacağını öğrenir. Roman yazarı ile de oldukça yakın bir ilişkisi vardır. Bir anda kendini 19 yaşında lisede bulur. Romanın kurgusundan ilham alınarak yapılan oyunun içindedir. Bu yeni gerçeklikte yeni arkadaşlarla tanışacaktır. Çeşitli görevleri vardır.

Love for Love's Sake 2024 Güney Kore LGBT BL Dizi
Love for Love’s Sake 2024

Birinci görevi arkadaşı ve sevgilisi Cha Yeo Woon’u mutlu etmek ve amacını gerçekleştirmesi için yardım etmektir. Bunun için kendisine verilen süre boyunca bunu başarmalıdır. Bu çok anlamsız gelse de bu gerçeklikteki görevlerini yapmalıdır. Bu sırada aralarında gittikçe bir şeyler olacaktır.

Diğer yanda Chun Sang Won adındaki sınıf arkadaşı da ikilinin arasına girip olayların yönünü değiştirmeye çalışırken oyunda sistem hataları meydana gelecektir. Bu sistem hataları bazı şeylerin değişmesine ve kafa karışıklığına neden olurken Tae Myung Ha oyunun gerçekliği ile kendi dünyasının gerçekliği arasındaki farkı anlayabilecek midir? Yine bir takım seçimler yapması da gerekecek olan Tae Myung Ha’nın işi zordur.

Webtoon uyarlaması diziye daha fazla yorum için tabii ki izleyici BL webtoon’u da okumalı. BL webtoon dünyasının zenginliği içinde yine oyun, oyun içine girme konulu diziler yapıldı. İzleyicisi için ortalamanın üstünde bir izleme keyfi sunan yapım genel olarak BL severleri tatmin edecek gibi.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Genel Dizi Puanlaması: 7
Love for Love's Sake 2024 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0