Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi

Çin'den Tayland'a market işletmeciliği yapmak için gelen genç girişimci Yang, bir yanlış anlaşılma sonrasında Phumjai adındaki genç adamla ortak iş yeri açacaktır.

Individual Circumstances (2023) LGBT Gay Temalı Dizi
Dead Friend Forever DFF Tayland BL Dizi
The Whisperer, 2023 LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Love in Translation Tayland BL Dizisi. 2023 yapımı LGBT dizileri, gay aşk, gay sevgili, BL diziler, Asya BL, eş cinsel konulu diziler etiketlerindeki 8 bölümlük dizi 45 dakika uzunluğunda. Ayrıca komedi, drama etiketine de sahip dizi BL izleyicisi için bilindik tayland LGBT dizilerinden ortalama olarak daha yüksek bir puan alıyor.

Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi

Çin’den Taylan’a gelen kendine iş ortağı arayan genç iş adamı Yang, KOBİ dernekleri ile görüşerek bir ortak aramaktadır. İşleteceği market için bir an önce bir ortak bulmalıdır, kiralamak istediği yer her an başkası tarafından kiralanabilir. Fakat bir türlü ortak bulamayan Yang yine KOBİ derneğine giderken kazara kendine genç bir ortak bulacaktır. Yeni ortağı ise Phumjai adındaki genç adamdır.

Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi
Love in Translation 2023

Phumjai, Tammy adındaki Çinli sosyal medya fenomanina kafasını takmıştır. Hırsla Tammy’yle iletişime geçmek onunla tanışmak ister. Tammy ile aslında üç yıl önce tanışmıştır. Fakat bunun için Çin’ce öğrenmesi gerekecektir. Ailesi de artık kendi işini yapmasını ve ciddi işler yapmasını ister. İndirimli Çince kursu almak için son gün olduğundan hızla kurs merkezine giden Phumjai asansörde Çinli bir genç adamla tanışır.

Kendine iş için ortak arana Yang’dır asansördeki adam. Yang ortaklık için KOBİ’ye gelen biri sandığı sandığı bu gence iş teklifinde bulunur, Phumjai’de olayı Çince öğrenmek olarak anlar. Bu yanlış anlaşılma iki yabancıyı ortak yapacaktır. Tabii ki Tammy ile iletişim kuran Phumjai, hayranı olduğu hatta âşık olduğu bu genç kadının ayaklarına kadar gelmesi ile ne yapacağını bilemezken aslında Yang’a âşık olduğunun farkına varacaktır.

Asya BL dizileri ya da genel olarak Tayland BL (Thai BL Series) LGBT temalı dizilerindeki kalıp, bir diğerinin aynı dizilerden ortalam aolarak biraz daha yüksek dizi izleyiciye keyifli bir seyir sunuyor. Tabii ki oyuncular, bol makyaj ile BL izleyicisinin daha doğrusu Asya BL izleyicisinin gözüne her zamanki gibi oldukça kusursuz yüzler, mekanlar adeta sokuluyor. Tabii ki her Tayland boys’ love dizisinde olduğu gibi önemli olan yakışıklı ve bol makyajlı karakterlerdir. Yine de izlemesi zevkli bir komedi ağırlıklı gay aşk, sevgili temalı dizi 7 puan alacak.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Love in Translation 2023 Dizi Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0