Love is Better the Second Time Around Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love is Better the Second Time Around Japon BL Dizi

Yıllar sonra karşılaşan iki eski âşık lise yıllarındaki ayrılıklarını sorgularken yeniden bir aray agelmeye çabalayacaklardır.

Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi
Anti Reset (2024) Tayvan LGBT BL Dizi
Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi

Love is Better the Second Time Around Japon BL Dizi. Diğer adıyla Koi wo Suru nara Nidome ga Joto manga uyarlaması Japon BL (Japan BL) uyarlaması. Boys’ love izlemeyi seven izleyici için 6 bölümlük LGBT gay, eş cinsel sevgili temalı dizinin her bölümü 25 dakika uzunluğunda.

LGBT temalı BL diizler, filmler televizyon programları, Asya gay aşk temalı diziler ve filmler için site menüsünde yüzlerce içerik sizi bekliyor. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler ve ilgi çekici temel içeriğe erşebilirsiniz.

Love is Better the Second Time Around Japon BL Dizi

Kız arkadaşı ile yaşamına devam eden Miyata Akihiro, lisede âşık olduğu erkek arkadaşı ile ansızın tanışacaktır. Çalıştığı şirket için yapması gereken bir iş vardır: Ünlü ve çok zengin Iwanaga Takashi  ile iş anlaşması yapacaktır. Henüz kim olduğunu bilmediği Iwanaga Takashi ile lisede sevgili olan Miyata Akihiro bu karşılaşma sonucu eski günleri hatırlar.

Love is Better the Second Time Around Japon BL Dizi
Love is Better the Second Time Around

2024 yılı BL manga uyarlaması dizi biraz yavaş ilerleyen yapıda. Karakterlerin lise yıllarından da parçalar izleyen BL seyircisi iki sevgilinin neden ayrılmak zorunda kaldıklarını lise yıllarında bulacak. Zengin ve ünlü biri olan Iwanaga Takashi bazı ailevi sorunlar ve sırlar taşır.

Artık 30 yaşındaki iki yetişkin tekrar birbirlerini kazanmaya çalışacaktır. Fakat geçmişteki ansızın ayrılığın nedeninin çözülmesi ve geçmişin hesabının verilmesi gerekecektir. Kız arkadaş edinen ama bu durumdan hiç de memnun olmayan Miyata Akihiro artık kız arkadaşından da ayrılır ve eski sevgilisine odaklanır.

Dizi BL izleyicisi için oldukça sakin basit bir içeirk sunuyor. Bilindik Japon BL dizilerindeki temel temalar, daha doğal yerler izleyicici için gerçekçi olacak. İş yaşantısı, ofis yaşamı, yetişkin eşcinsel sevgililer gibi etiketlerdeki drama ortalamaya yakın bir izleme kalitesinedeç

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Gürüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Love is Better the Second Time Around

Yorumlar

WORDPRESS: 0