Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi

Ünlü oyuncu Pinio gönülsüz katıldığı televizyon programında Dae Byeol ile tanışır.

Night Dream Tayland LGBT BL Dizi
City of Stars 2024, Tayland LGBT BL Dizi
Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi. LGBT temalı Güney Kore Dizisi 12 bölüm. Film movie biçimide olan 15 dakikalık dizi, gay aşk filmleri, Asya BL (boys’ love) dizileri etiketinde. Komedi, genç eşcinsel sevgili, ünlü gay karakter temalı dizinin konusu, incelemesi, yorumuna geçelim.

Daha fazla LGBT temalı diziler, filmler, BL Asya yapımları; Netflix, Prime Video gay temalı LGBT diizleri ve filmleri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en güncel içeriğe erişebilirsiniz.

Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi

Komedi ağırlıklı LGBT gay aşk gay sevgili ( South Korea BL Series) Güney Kore BL dizisi, oldukça basit bir yapıda. İzleyici ana karakterin Tayca konuşuşmasını ve diğer herkesin Korece konuşmasını tuhaf bulacak. Piuno Tayca konuşurken herkez Korece konuşur ve birbirlerini güzel anlarlar. Yine kulaklara takılan çevirici kulaklıklar da ilginç.

Bilindik aşırı makyajlı oyuuncuları geçecek olusak, hayvan sevgisi teması daha doğal ortamlar, doğal ve lüks olmayan yerler izleyiciye daha doğal gelecek. İzleyici için alt konuları olmayan, sakin ilerleyen dizide Tayland ve Güney Kore’de ünlü olan oyuncu ve şarkıcı Piuno köşeye sıkışmış gidir.

Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi
Love Is Like a Cat

Piuno, bir yandan babasının kimliğini ve gizlediği geçmişini saklamakta zorluk çeker. babası da rahat durmaz her yerden onu sıkıştırır. Gayri meşru bir çocuk olmak ününü zedeleyecektir. zaten zor günler geçirecektir.

Bu sırada bir televizyon programına katılması gerecektir. Bu programda bir köpek barınağında çalışacak ve ve televizyonda yayınlanacak olan bu şov programı ile yeniden hayranlarının dikkatini çecektir. Dah aönce yaralı bir köpeği veterinere götürürken tanıştığı Dae Byeol televizyon programına başvuru yapmıştır.

Artık Dae Byeol’un köpek kafesinde çalışacak olan ünlü oyuncu Piuno ile aralarında hafif gerili olsa da birbirlerine her geçen gün yakınlaşan iki yabancı erkek aşk bağları ile birbirine yaklaşacak mıdır? Piuno sorunlarını ve babası ile olan anlaşmazlığını çözecek midir? İzleyici dizide aradığı ateşli BL sahnelerini bulamayacak gibi.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
Görüntü: 7
BL Tema: 6
Love Is Like a Cat 2024 Dizi Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0