Love Mate Güney Kore LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love Mate Güney Kore LGBT BL Dizi

Sevgilisi tarafından terkedilen Lee jun, gay uygulamalarından tanıştığı kişilerle günlük ilişkiler yaşar ve çevresine kimseyi yaklaştırmaz.

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi
Stay Still (2023) Hong Kong LGBT Temalı BL Dizi
Bump Up Business 2023 Güney Kore BL Dizi

Love Mate Güney Kore LGBT BL Dizi. 2023 yılı BL dizileri etiketine sahip LGBT gay temalı dizi 8 bölüm. 20 dakiaklık kısa bölümlerden oluşan dizi iş konulu. Patron çalışan, iş arkadaşı konulu LGBT dizilerinden. Asya BL seven izleyiciler için ortalamaya yakın izleme kalitesi sunacak dizi bilindik kalıplar ile izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yüzlerce LGBT dizi, BL diziler için site menüsüne bakabilrisiniz. Netflix, Prime Video, LGBT temalı filmler ve diziler, belgeseller ve diğer popüler içeriğe erişmek için yukarıdaki renkli menülere dokunabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Love Mate Güney Kore LGBT BL Dizi

Sevgilisi tarafından terkedilen Lee jun, gay uygulamalarından tanıştığı kişilerle günlük ilişkiler yaşar ve çevresine kimseyi yaklaştırmaz. aşka olan inancını da yitrmiştir ona göre aşk hiçbir şeydir. Çalıştığı görsel tasarım ve reklam şirketinde takım lideri olarak çalışır. Son çalışmaları pek de başarılı gitmemiştir. Bu sırada kendisi ile zıt düşünen grup üyesi ile tartışacaktır.

Love Mate Güney Kore LGBT BL Dizi
Love Mate

Ha Ram, aşk ve ilişkiler konusunda farklı düşünür v eprojeye farklı bir bakış açısı katacaktır. Bu sırada takım liderine âşık olduğunu itiraf eder. Takım lideri inatçıdır ve asla buna yanaşmaz. Ha Ram, yeni bir plan yaparak gay uygulaması ile takım lideri ile tanışarak on ayakınlaşmak isteyecektir. Fakat o kadar kolay olmayacaktır.

Asya BL (boys love) dizilerinden olan yapım, iş yeri, iş ortamı, çalışan müdür temalarını içeren LGBT gay temalı dizilerden. İzletyici için bilindik bir konu. İş temalı BL seven izleyici diziyi sevse de orijinallik isteyen izleyici aradığını bulamayacaktır. Kısacası seri üretim mantığı ile yapılan BL dizilerden diyebilrizi. İzleyip izlememek artık size kalıyor.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0