Love Sea (2024) Tayland (Thai) BL

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love Sea (2024) Tayland (Thai) BL

Yazdıkları çok okunan genç BL yazarı Tongrak son zamanlarda bir türlü istediği performansı veremez. Daha iyi ve hızlı yazmak için bir tatile, zorla, gönderilir.

Anti Reset (2024) Tayvan LGBT BL Dizi
This Love Doesn’t Have Long Beans (2024) Thai BL Series
SunsetxVibes (2024) Tayland BL Dizi (Thai BL Series)

Love Sea (2024) Tayland (Thai) BL. LGBT, BL roman uyarlaması 10 bölümlük dizi. Dizi LGBT Tayland dizileri, gay aşk, eşcinsel sevgili gibi etiketlerde. Eşcinsel aşk romanları dizi uyarlaması seven izleyici için ayrıca deniz, doğa temaları da var. Şimdi diziye geçelim, sen de karar ver ve izle!

Daha fazla LGBT kategorisinde dizileri filmler, Tayland, Güney Kore dizileri ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler LGBT içeriğine ulaşabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Love Sea (2024)

Love Sea (2024) Tayland (Thai) BL

Yazdıkları çok okunan genç BL yazarı Tongrak son zamanlarda bir türlü istediği performansı veremez. Daha iyi ve hızlı yazmak için bir tatile, zorla, gönderilir. Burada daha iyi yazacağı umulur. Zorla geldiği sakin adada Mahasamut adındaki bir genç dalgıç tarafından karşılanır.

Her ne kadar yazar olsa da neden yazdığını ve kendini yazmaya nelerin ittiğini çözemeyen Tongrak içten içe kendi ile hesaplaşan biridir. Bu sırada oldukça hareketli ve tatil bölgesinin en sevilen ve aldığı her işi başarıyla yapan genci Mahasumat ile ilişkiye başlar.

Bu ilişki daha çok para karşılığıdır. Genç yazar orada kaldığı sürece kendisine parayla eşlik edecek biri olarak gördüğü Mahasumat’a pek de değer vermediği gibi onun yaşamından da oldukça uzaktır ve küçümseyerek yaklaşır.

Fakat aralarındaki yakınlaşma artar. Tongrak, adadan ayrılmaya karar verse de ayrılmayacaktır. İlham kaynağını ve aşkını bulmuş mudur? Diğer yandan Vivi ile Khaimuk arasında da yakınlaşma olacaktır. İki genç kadının arasındaki aşk devam edecek midir? Adada devam eden ilişkilerini Mahasumat, şehirde Tongrak’ın evinde de sürdürebilecek midir?

Love Sea izleyicisi için ortalama bir BL öyküsü verirken, karakteristik çekim yöntemleri, oyunculuk ve yer seçimleri izleyiciyi bekliyor olacak.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Genel Puanlama: 7
Love Sea (2024) Tayland (Thai) BL

Yorumlar

WORDPRESS: 0