Love Stage!! (2022) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love Stage!! (2022) Tayland BL Dizi

Anne ve babası ünlü müzisyenlerden olan Anda, 10 yıl önce henüz çocukken kız kılığına girerek bir reklem filminde gelin rolünde oynar.

Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6
Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Love Stage!! (2022) Tayland BL Dizi. Talyland yapımı 10 bölümden oluşan dizi, Japon manga (animasyon) uyarlamasıdır. 2020 Japon yapımı fimi de (movie) bulunuyor. Gay sevgili, LGBT aşk, gay aşk, gay romance, komedi, müzik, eşcinsel aşk, BL (boys love) etiketlerine sahip dizinin her bölümü ortalama 45 dakika. LGBT, gay temalı Asya yapımı dizi izlemeyi seven izleyici bu diziyi de kaçırmayacak. Tabii ki Tayland uyarlaması ile Japon yapımı arasında fark olacaktır.

LGBT dizi, gay BL dizi ve film, şov programları,belgeseller, animasyonşar, Netflix LGBT temalı film ve diziler için yukarıdaki düğmeleri ve çok daha fazlası için site menüsünü kullanabilirsiniz. Yazar olarak siteye katkıda bulunmak isterseniz kırmızı buton sizi ilgili sayfaya götürecektir.

Love Stage!! (2022) Tayland BL Dizi (Movie)

Anne ve babası ünlü müzisyenlerden olan Anda, 10 yıl önce henüz çocukken kız kılığına girerek bir reklem filminde gelin rolünde oynar. 10 yıl sonra aynı reklam şirketi, gelin reklamında aynı oyuncuları oynatmak isteyinde Anda’nın ailesi bunu bir fırsat bilerek Anda’yı zorlayarak filmde oynamasını isterler. Rol arkadaşı Ryo, aslında Anda’nın erkek olduğunu bilmeden ona âşık olmuşturç Fakat erkek olduğunu öğrenince kandırıldığı düşüncesi ile Anda ve ailesine karşı cephe alacaktır.

Love Stage!! (2022) Tayland BL Dizi

Love Stage!! (2022)

Anda ise oyuncu olmak istemez. Sahne korkusu onu her kamera karşısına geçince utandırır. O manga yazarı olmak için çizim dersleri alır. kendi karakterini yaratmak ve manga yarışmalarına girmek ister. Ama sahneye çıkma korkusu jüri karşısında da devam eder. Arkadaş grubu ile müzik ve resim derslerne devam eder. Bir yandan da Ryıo ile arasını düzeltmek ister. Ryo ona çok kızgındır. Kandırıldığını düşünen Ryo ile arasında git gide bir arkadaşlık ve yakınlık başlar.

Love Stage!! (2022) Tayland BL Dizi

Love Stage!! (2022)

Çok ünlü bir ouuıncu olan Ryo ile ilişkiye başlayan Anda bu ilişkiyi saklamak zorundadır. Ünlü oyuncu olan sevgilisinin gay olduğunun öğrenilmesi hayranları açısından hayal kırıklığı olabilir. Diğer yandan Anda’nın ağabeyi ile ailenin manajeri Jet de sevgilidir. İki kardeş sevgililerini saklamak zorundadır. Fakat bir gazeteci bütün gizliliği bozacaktır.

Love Stage!! (2022) Tayland BL Dizi

Love Stage!! (2022)

İzleyici Yorumu İncelemesi

Bol bol komedi içeren dizi baştada yazdıüım gibi Japon manga uyarlaması. Dizinin aslını bilmediğimden bu konu hakkında bir yrum yapamayacağım. Dizi insanın kendisini aşması, korkularını yenmesi, sevdiklerini kucaklaması temalarını güzel anlatıyor. Hayallerimizin peşinden gitmeliyiz, sevdiğimiz insana sıkıca sarılmalıyız. 

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 7
Müzik: 7
Love Stage!! (2022)

Yorumlar

WORDPRESS: 0