Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi

Yağmurlu havada araba sürmeyi istemeyen Day istemeyerek de olsa dönmeye karar verir. Fakat yolda trafik kazası geçirir. Uyandığında anne babası, sevgilisi dahil kimseyi tanımaz. Belleği en son lise yıllarındaki arkadaşlarını bir de ağabeyini unutmamıştır.

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi
Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi

Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi. LGBT gay temalı dizi Tayland yapımı. (Thai BL series) Tay BL (Bosy’ love) dizisi, web roman uyarlaması. Daha önce Unforgotten Night (2022) mafya babası Kamol ve aşk aile ilişkileri konu edilmişti. Romanın bu son kitabında Kamol’a bağlı geç mafyanın ilişkisi konu ediliyor. Gay sevili, aşk, LGBT diziler etiketlerindeki drama BL izleyicisine ortalamaya yakın bir izleme keyfi sunacak. Zaten Tayland BL dizileri (Thailand BL series) neredeyse aynı kalıplar üzerine kurulur.

Yüzlerce LGBT temalı gay dizileri, filmleri, Netflix LGBT filmleri ve dizileri, Asya BL yapımları ve onlarca kategorideki içeriğe ulaşmak için site menüsüne bakınız. Yukarıdaki renkli düğmeler ile en çok ilgi gören yapımlara erişim sağlayabilirsiniz.

Love Syndrome III (2023)

Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi

Mayfa lideri Kamol’un emrinde çalışan gruplardan birinden olan Day, erkeke arkadaşı Itt ile oldukça mutludur. Yoğun işlerinin arasında sevgilisinin her türlü kaprisini de çekmektedir. Arkadaş ortamında da sevilen biridir. Aile işinde de oldukça iyi zaman geçirir. Itt, oldukça nazlı ve sürekli olarak sorun çıkaran, tamamen Day’e bağımlı yaşayan neredeyse sevgilisi olmadan hareket edemeyen biridir.

Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi
Love Syndrome III (2023)

Day, çalışmaları için şehr dışına çıkacaktır. Sakin bir ortama htiyacı vardır. Sevgilisini de arkadaşlarına emanet eder. Fakat oldukça anlayışsız ve sürekli kendini düşünen Itt, sevgilisinin pasta alarak gelmesini ister. Yağmurlu havada araba sürmeyi istemeyen Day istemeyerek de olsa dönmeye karar verir. Fakat yolda trafik kazası geçirir. Uyandığında anne babası, sevgilisi dahil kimseyi tanımaz. Belleği en son lise yıllarındaki arkadaşlarını bir de ağabeyini unutmamıştır.

Itt, sevgilisinin kendisini tanımamasına oldukça üzülür. Beraber yaşamaya devam ederler, artık sevgilisinin bakıcısıdır. Fakat o eski esvgilisini bulamayan Itt’in çekilmez tavırları, bencilliğine karşı direnen bir Day’i karşısında bulur. Önceki bütün sevgisini kaybeden Day tamamen önceki karakterine zıt biri olur. Fakat bu zıtlık Itt’in bağımlılığını, kaprislerini, kendinden başkasını düşünmemesi gibi eksi yönlerini telafi edecek midir? eski sevgililer ve mafya işleri bu ilişkinin neresindedir?

Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi
Love Syndrome III (2023)

İzleyici birçok zorunun cevabını ve özellikle de Itt’in karakterinin değişip değişmeyeceğini ve hafıza kaybının düzelmeyeceğini merak edecek. Bunun dışında bilindik Taylan BL diizlerindeki görüntü ve çekimler, oamyajlı ve oldukça çekici oyuncular ve lüks yaşam ile izleyici büyülenmek istenecek. Kısacası film serisini tamamlamak isteyen izleyici için ortalama bir LGBT temalı dizi denilebilir.

Dizi pusnlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0