Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi

Üniversitede hukuk okuyan Hyeon Yul oldukça uyumsuz ve zor biridir. Babasının istediği gibi eğitim almayı kabul etmez.

Dangerous Romance Tayland LGBT BL Dizi
My Dear Gangster Oppa Tayland LGBT BL Dizi
La Pluie Tayland LGBT BL Dizi

Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi. Webtoon uyarlaması 8 bölümlük Güney Kore LGBT temalı (BL, boys’ love series) dizi ortalama 25 dakika uzunluğunda. Gay aşk, eş cinsel sevgili, doğa, kırsal yaşam temalı dizi BL izleyicisi için ortalamaya yakın bilindik bir konu sunacak. Özellikle webtoon uyarlaması seven izleyiciler buraya dokunarak daha fazla webtoon uyarlaması BL dizilerine erişebilirler. Yine kırsalda geçen BL dizilerini ve kırsal romantizmini seven izleyici de bu mini diziyi sevecektir.

Yüzlerce LGBT temalı diziler, filmler, Netflix yapımları, Asya BL diziler ve filmleri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler film ve dizilere erişebilirsiniz. Yorum yazmayı unutmayın, düşünceleriniz ve BL önerilerinizi önemsiyoruz.

Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi

Üniversitede hukuk okuyan Hyeon Yul oldukça uyumsuz ve zor biridir. Babasının istediği gibi eğitim almayı kabul etmez. Sevgilisi ile değişik planları olsa da hem aile ilişkileri hem de sevgilisi ile geleceği pek parlak değildir. Bütün bu karmaşadan kurtulması gerekmektedir. Sığınak olarak dedesinin kırsaldaki köy evine gitmeye karar verecektir. Burada hem sakince düşünecek hem de kararını verecektir.

Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi
Love Tractor 2023

Yağmurlu bir günde yola koyulan Hyeon Yul, yağmurda yoluda kalınca bir köylünün yardımı ile tekrar yola koyularak dedesinin evine gider. Burada dedesinin dostu köpeğini beslemek birinci görevidir. Burada pekçok iş onu beklemektedir. Şehir yaşamının karmaşasından kaçıp geldiği bu yer aslında pek de düşündüğü gibi çıkmaz.

Sabah olunca, kendisini yoldan çeken ve çamurdan kurtaran gizemli adam Ye Chan ile tanışan şehirli yabancı için artık kırsalda değişik bir yaşam başlamıştır. Sun Yeol, hem şehirdeki sevgilisinden hem de babasından uzak kalmaya çalışırken kendisini sevdiğini belli eden Ye Chan ile şehirli sevgilisinin arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır. Aslında dah afazla seçim yapması gerekecektir.

Kırsal yaşam, köy yaşamı konulu BL dizilerinin sakin, doğal ortamını izleyici dizide bulacak. Özellikle yeşilikler, meyve bahçeleri izleyiciye ferah bir seyir sunacak. Ortalamaya yakın bir izleme kalitesi sucak diziyi listenize alıp almamak size kalıyor.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 6
Görüntü: 6
Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0