Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi

Aşk bazen kavgalarla ve didişmeler ile başlar.

Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film
Eylül Romanı Özeti Konusu İncelemesi ve Karakterleri
Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi. Asya LGBT gay sevgili, aşk dizilerinden biri daha. 5 bölümlük mini dizi, 45 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Dizi, içinde dizi diye tanımladığım bir konusu var. Çok sıkıcı bir yapım değil. Aşağıda dizinin konusunu ve incelemesini yazacağım. Gay sevgili, gay aşk konulu bu drama tek mekanda geçiyor. İnsnaların cinsel kimliklerini keşfetmeleri ve kendilerini oldukları gibi kabullenmeleri çok önemli. Diziler aslında toplumun katı inanışlarını yıkabilirler. Dizi genç izleyiciyi hedef alsa da her yaştan izleyicinin de ilgisini çekecektir. Sırada mini dizinin özeti ve incelemesi var. Diziyi izleme listenize ekleyebilrsiniz.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi için buraya dokunun.

Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi

BL dizisi oyuncularıdan Play ve First rollerini gerektiği kadar gerçekçi oynayamazlar. Sürekli olarak takılırlar ve birbirlerine yaklaşamazlar. Yapımcı televizyon kanalı projenin devamlılığı için yönetmek ve senaristle konuşur. İki oyuncu 10 gün boyunca aynı dairede kalarak rollerine çalışacaktır. Böylece birbirlerine de yakınlaşıp, çekingenliklerini üzerlerinden atacaklardır. Film çekimlerinin başlamasına d açok az bir üsüre kaldığı için yönetmen, editör, yazar sürekli olarak ikiliyi kontrol eder.

Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi

Love With Benefits (2021)

Play, gün geçtikçe First’ten hoşlandığını keşfeder. Aralarında sürekli bir tartışma ve itişme varken dizide uyumlu bir çift olmaları imkansızlaşır. Denemelerde de yeteri performans gösteremezler. Aybu evde yaşarken bile aralarında çekişme ve bazen de ilginç yaklaşmalar olur. Yönetmek oyunculara yardımcı olması için Pluto adında usta bir oyuncuyu getirir. Fakat işler daha da karışacaktır çünkü Pluto dört yıl önce First ile kıs abir ilişki yaşamış ve şimdi tekrar onunla sevgili olmak istemektedir. Ama Play buna izin vermeyecektir.

Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi

Love With Benefits (2021)

Sonunda Play ile First gay sevgili çift olurlar. Sralarındaki o itişme ve anlaşamama da aşkın ilk adımlarıdır. Birbirlerine duygularını açamamalarındandır. Pluto evden ayrılır. Yapım şirketi iki başrol oyuncusunun sevgili oldukları için filmde oynayamayacakları açıklamasını yapar. Play diizden ayrılır ama artık birbirlerini bulduklarından bu hiç önemli değildir.

Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi

Love With Benefits (2021)

İnceleme ve Yorum

Dizi tek ortamda geçse de sıkıcı olarak nitelendirilemez. Yine dizide çok renki karakterler var. Dizi ayrıca komedi kategorisine girdiğinden izleyiciyi gülümsetecek sahneler de var. LGBT bireyler duygularını ve gerçek kimliklerini her zaman saklarlar. Dizide, gay karakterleri canlandıracak oyuncular bile kendilerini gerçek kimliklerini saklamak zorunda hissederler. Galiba tamamen özgür ve tüm farklılıklarla özgür bir dünyaya ihtiyacımız var.

Diziye puanım mydreamlist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
Müzik: 7
Love With Benefits

Yorumlar

WORDPRESS: 0