Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi

Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi. Gay sevgili, boy's love, gay aşk, LGBT gay komedi, etiketlerine sahip Aysa Tayland dizisi. Dizide de b

Mr. Heart 2020 Güney Kore Gay Temalı Mini Dizi
You Make Me Dance (2021) Kore Gay Temalı Mini Dizi
Not Me (2021) Tayland BL, LGBTQ Gay Temalı Dizi

Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi. Gay sevgili, boy’s love, gay aşk, LGBT gay komedi, etiketlerine sahip Aysa Tayland dizisi. Dizide de bahsi geçtiği gibi cinsel yönelimleri konu alan Tay dizileri oldukça fazla. Gençler, yeni gençler, yetişkin gençler, kendini genç hissedenler için oldukça fazla içerik bulunyor. Özellikle cinsiyet rollerinin kavranması, anlaşılması da önemli. Diziler az çok toplumsal mesaj da verirken, aşk ve sevgi gibi duyguların evrenselliğini de gösteriyor. Cinsiyete bağlı olmaksızın, cinsiyet rolleri çeşitliliği insan olmaya, sevgili edinmeye, arkadaş edinmeye sorun değildir. Ayrıca bir ailede LGBT bir bireyin yani cinsiyet rolü eş cinsel olması aile ilişkilerinin kopmasına da neden olmamalı. Her neyse, şimdi diziye geçelim konumuz Lovely Writer dizisi.

Daha fazla Asya BL dizi için buraya dokunun.

Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi

BL roman yazarı Gene yazdığı son son eş cinsel gay sevgili ya da boy’s love romanı için dizi çekimi yapılacaktır. Dizi oyunculularının seçimine katılır. Oyuncu seçimine isteksiz gider. Asistanı Hin onu zoraki seçmelere getirmiştir. Gene, burada başrol oyuncusu olacak Nubsib’i ilk defa görür. Aralarında kısa bir “rol” diyaloğu olur. Gene’in menajeri Tum, başrol oyuncusu Nubsib’in kalacak yeri olmadığı için, yazarın evinde kalmasına izin verir. Artık yazar ve romanının başkahramanı aynı evde kalmaya başlarlar. 

Birbirlerine bütün didişmeler arasında âşık olan Gene ve Nubsib aslında çocukluk arkadaşlarıdır. Gene bunu hatırlayamaz. Çocukken adeta zorla ayrılmışlardır. Nubsib’in bunu saklaması Gene ile aralarının açılmasını sağlasa da kısa sürede bu sorunu aşarlar. Bir yandan dizi çekimi devam ederken. Diğer yandan da Bad Engineer dizisinin diğer başrol oyuncusu Aey önce rol arkadaşı Nubsib daha sonra da Gene’e kafayı takar ve kıskançlık ile araya girmeye çalışır.

Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi

Lovely Writer 2021

Lovely Writer klasik aile tartışmasına yer verir. Ama öncesinde Bad Engineer yazarı ve başrol oyuncusunun ilişkisi Twitter’a sızdırılır. Bu skandalı zorlukla kapatırlar. Ama Gene ve Nubsib ailelerine cinsel yönelimlerinin gay olduğunu ve birbirlerini sevdiklerini söyleyeceklerdir. Çocukluk arkadaşlarının aileleri de adeta birbirleri ile akraba gibidirler. İlk başta gay sevgilileri anlamak istemeseler de sonun da herkes bu ilişkiyi onaylamak zorunda kalacaktır.

Yorum İnceleme

Öykü içinde öykü… Bad Engineer’ı  yazan Gene’in romanı televizyon serisi halinde yayınlanır. Bir nevi iki katmanlı bir olay örgüsü yani rüya içinde rüya, dizi seti içinde dizi seti gibidir. Ama dizinin son saniyelerinde karşımıza üçüncü katman da çıkar o da Lovely Writer yazarı, romanını yazar ve Gene ile Nubsib mutlu bir şekilde birbirlerine gülümlserler. Dizide biryazar dah avardır o da Gene’in asistanı Lukhin’dir.

  • Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi
  • Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi
  • Lovely Writer 2021
  • Lovely Writer 2021 Gay LGBT BL Tayland Dizisi

Dizinin bu anlatım biçimi hem iyi hem de dizinin sonunda dizinin iki başrolünün ekrandan hayal olup silinmesi izleyicinin gerçekliğine vurulmuş bir darbe olacaktır. Diğer yandan eş cinsel çocukalrını reddetmek isteyen ama sonunda onların duygularını anlayan ve onaylayan ailelerin verdiği mesaj var. Yine oldukça lüks yaşam, lüks evler arabalar içindeki yaşamlar… Dizilerdeki yaşamlar hep lükstür. Belki de baktığımızda bütün Tay’ların aynı yaşam biçine sahip olduğu yanılgısına da düşebiliriz.

Diziye puanım mydreamlist

8.0
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Oyunculuk: 8
Görüntü: 8
Akıcılık: 8
Müzik: 8
Lovely Writer

Yorumlar

WORDPRESS: 0