Love’s Coming BL Tayland LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Love’s Coming BL Tayland LGBT Temalı Film

Liseden çok yakın dört arkadaş bir iddiaya girerler. Arkadaşları Gump gay mi yoksa değil midir? Gump sürekli Nai ile beraberdir. Arkadaşları da bunu kanıtlamak için türlü soytarılıklar yapacakardır.

The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film
Your Name Engraved Herein Gay LGBT Film
Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi

Love’s Coming (2014) BL Tayland LGBT Temalı Film. Orijinal adı ใช่รักหรือเปล่า olan Asya Tyaland LGBT gay temalı film 1 saat 48 dakika uzunluğunda. Komedi, gay aşk, gay sevgili, LGBT aşk filmi, eşcisel aşk, LGBT gençlik filmi kategorisindeki BL (boys love) yapım bir grup lise öğrencisinin iddialarıyla başlar. LGBT temalı filmler denilince bu ketegoriyi iyi bilen izleyici için Tayland BL dizilerden tanıdık oyuncuları da filmde görmek mümkün. Film aşk ve komedi ağırlıklı bir BL.

LGBT film, dizi, animasyon. Asya dizileri, Netflix LGBT temalı dizi ve filmler gibi onlarca kategoride yüzlerce yapım için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Siteye içeik göndermek ya da yazar olmak isterseniz kırmızı düğmeyi kullanrak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Love’s Coming (2014) BL Tayland LGBT Temalı Film

Liseden çok yakın dört arkadaş bir iddiaya girerler. Arkadaşları Gump gay mi yoksa değil midir? Gump sürekli Nai ile beraberdir. Arkadaşları da bunu kanıtlamak için türlü soytarılıklar yapacakardır. Gump’ı her yerde takip edip, hareketlerinden bir anlam çıkarmaya çalışırlar. Sonunda taktik alacakları birini bulurlar. Bu taktiklerle arkadaşlarının cinsel kimliğini öğrenmeyei planlarlar. Bunu başırlar da artık arkadaşlarının gay olduğundan emindirler.

Love's Coming BL Tayland LGBT Temalı Film

Love’s Coming 2014

Gump yan komşusu Nai’ye özel ders vermeye başlar. Nai’ye ilgi duymaya başlayan Gump, hayal kırılklığına uğrar çünkü Nai’ni kız arkadaşı olduğunu öğrenir. Dersler devam ederken Nai kavgaya karışıp yaralanmış şekilde eve döner, kız arkadaşı ile ayrılmıştır. Git gide birbirinden hoşlanan arkadaşlar sonunda sevgili olacaklar ve arkadaş grubu da bu ilişkiyi merak edip ayrıntılarını öğrenmek için çabalayacaktır.

Love's Coming BL Tayland LGBT Temalı Film

Love’s Coming

Gump’un annesi oğlunun eşcinsel olduğunu bilir ve onu yüreklendirir. Yanlış bir şey yapmadığını kalbinin neyi istiyorsa onu yapması gerektiğini söyleyecektir. Arkadaş grubu da Bu ilişkiyi destekler. Nai’nin eski sevgilisi gay sevgililerin arasında kısa bir soğukluk getirse de her şey hallolur.

Love's Coming BL Tayland LGBT Temalı Film

Love’s Coming 2014

LGBT okul, gay gençlik aşkı, komedi kategorisindeki film BL izleyicileri için eğlenceli bir yapım olacaktır. Hoş vakit geçirmek, biraz gülmek ve sonra da izlediğini unutmak isteyen izleyici için pek bir şey vadetmeyen film kendi kategorisinde ortalama bir film. Tayland BL izleyicilerinin yabancı olmadığı temaların olduğu filmin ayrıca iki tane de farklı oyuncuların devraldığı devam filmi var. 

Film puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyuunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
Komedi Tema: 7
Love's Coming 2014 BL Tayland LGBT Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0