Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film

Meideu in rupeutap

Sky, uzun süredir iyi gitmeyen ilişkisini bitirmeye karar vermiştir. Sevgilisinden ayrıldığını söyler. Fakat her zamanki gibi amacı ayrılık değil de sevgilisinin dikkatini çekmektir.

Wildhood (2021) LGBT, Drama, Filmi
Hello Stranger: The Movie BL Film
Moneyboys 2021, Tayvan LGBT Temalı BL Film

Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film. 2021 yılı yapımı Güney Kore LGBT gay temalı dizi 1s 27 dakika uzunluğunda. Gay aşk, gay sevgili, arkadaşlık, ayrılan çiftler temalı drama izleyicisine oralamanın biraz üstünde bi rseyir keyfi sunacak. Alt öykülerin olmadığı film için ayrıntılar aşağıda.

Yüzlerce LGBT temalı filmler, diziler, belgeseller, Asya yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli menülere dokunarak popüler jategorierdeki film ve dizilere erişebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Gay Themed Movies Made in Rooftop

Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film

Sky, uzun süredir iyi gitmeyen ilişkisini bitirmeye karar vermiştir. Sevgilisinden ayrıldığını söyler. Fakat her zamanki gibi amacı ayrılık değil de sevgilisinin dikkatini çekmektir. Bu sırada tekrar eve dönmeyi ve sevgilisinin kendisinden özür dileyeceğini beklerken tam tersi olacaktır. Jeong Min, Sky’ı kabul etmeyecektir. Böylece kalacak bir yeri omayan Sky arkadaşı Bong Shik’in yanına taşınacaktır. Çatı katında Jeong Min için yeni bir arkadaş gelmesi onun için de çok iyi olacaktır.

Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film
Made in Rooftop

Bong Shik, gay arkadaşlık uygulamasında oldukça popüler bir yayıncıdır. Videoları oldukça fazla izlenir. Bu sırada kendisiyle ilgilenen Min Ho, çıkma teklif eder. Bong Shik ise erkek arkadaşından bir türlü haber alamaz ve geçirdiği kaza sonrası hastanede olduğunu öğrenir. Bu sırada sevgilisinin kız kardeşi ile tanışacaktır. Ailesinin eşcinsel olduğunu bilmediği için kız kadeş, kardeşi ile Sky arasındaki ilişkiyi çözecektir.

Bu sırada Bong Shink, yeni tanıştığı arkadaşı ile sevgili olmak için önğndeki engeli söyleyecektir. Fakat aşk hiç bir engel tanımayacakdır. Bu sırada Sky’da sevgilisinden haber bekleyemeye devam edecektir.

Genel olarak akıcı, başarılı görüntü yönetimi ile ortalamanın üzerinde bir LGBT gay temalı film. Güney Kore gay temalı film izlemeyi seven izleyici ortalamanın üzerinde hareketli bir film izleyecek. Filmde daha fazla gerçekçilik ve insnaların yaşadığı doğal yaşam var. Yani lüks evler ve üst seviye zenginlik gibi yapmacık yaşantılar konu edilmeyen film, sıradan iki arkadaşın yaşamına izleyiciyi götürüyor. Çok neşeli ve kayif verici karakterleri izleyici sevecek.

Film puanlaması IMDb

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0