Make it Right Asya Tayland Gay LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Make it Right Asya Tayland Gay LGBT Dizi

Make it Right Asya Tayland Gay LGBT Dizi. 2016 yılı bir dizi. Her bölüm ortalama 30 dakika. Biraz eski bir dizi diyebiliriz. Ama gay aşk dizileri ya

Aysa BL Gay LGBT Dizileri Kore, Tayland, Japon
Wedding Plan (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizi.
Light On Me Kore BL Gay LGBT Mini Dizi

Make it Right Asya Tayland Gay LGBT Dizi. 2016 yılı bir dizi. Her bölüm ortalama 30 dakika. Biraz eski bir dizi diyebiliriz. Ama gay aşk dizileri ya da Asya gay LGBT dizi izlemeyi seven genç ve genç yetişkin izleyici için keyifli bir dizi olacaktır. Aysa gay konulu diziler oldukça fazla. Galiba bu konuda en fazla içeriğe Asya ülkeleri, Tayland, Güney Kore sahip. Her yıl birkaç dizi kesinlikle yapılıyor. Diizler genelde izleyicisini yormuyor, kısa ve basit oluyor. Galiba eş cinselliğe hâlâ kör bakanlar ve anlamak istemeyenler için güzel mesajlar veriyor. Yapıcılarn özgürce bu tür dizileri yapmaları da önemli. Şİmdi filmin minik bir özetini çıkaracağım.

Make it Right Asya Tayland Gay LGBT Dizi

Fuse, kız arkadaşı ile arası açılır. Çok üzgün bir halde nasıl aldatıldığını cep telefonuna video olarak çeker. Bir gün bir partide oldukça sarhoş bir halde Tee ile karşılaşır. O gece Tee ile sevişirler. Daha sonra aralarında gittikçe gelişen bir ilişki gelişir. Lise arkadaşları da ikili arasındaki yakınlığı farkederek onların ilişkilerini eğlenceli hale getiriler. Fakat arada eski kız arkadaşlar ve diğer gay rakipler olacaktır. Diğer yandan Frame’in gay kimliğini bildiği halde annesi tarafından sürekli kızlarla çıkması için yönlendirmesi de onu sıkmaktadır. Frame aslında sadece kendisi gibi olmayı istemektedir.

Dizi bilindik daha doğrusu karakteristik Asya dizilerinden. Gay sevgili temalı gay gençlik dizisi izlemeyi seven izleyici tarafından beğenilecek bir dizi. Yine renkli çekimler, çekici oyuncular ve bol makyaj ile her zamanki gibi bilindik bir Tayland dizisi. Dizi oldukça akıcı, basit bir konusu var. LGBT aşk dizilerinden hoşlanıyorsanız bu macerayı izleyebilirsiniz.

Make it Right Asya Tayland Gay LGBT Dizi

Make it Right 2016 Hay Dizi

Dizi hakkında yazacak çok fazla bir şey yoktur. Daha önce hazırladığım gay LGBT konulu filmlere de göz atmak istersen buraya bakabilirsin. Filmleri izlemek bazen dizilerden daha kolay olabiliyor. Yine LGBT bilgileri adlı bölüme de bakabilirsin. Daha fazla LGBT gay temalı Asya dizisi izlemek istersen buraya bakabilirsin. Ayrıca yorumların ve tavsiyelerini de sayfa altına bırakabilirsin.

Diziye puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Make it Right

Yorumlar

WORDPRESS: 0