Manner of Death (2020) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Manner of Death (2020) Tayland BL Dizi

Manner of Death (2020) Tayland BL Dizi. Roman uyarlaması, suç, polisiye, gerilim temalı Tayland LGBT BL temaları da içeren 14 bölümlük dizinin her bö

Cooking Crush (2023) Tayland LGBT BL Dizi
TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi
You Are Mine 2023 Tayvan LGBT BL Dizi

Manner of Death (2020) Tayland BL Dizi. Roman uyarlaması, suç, polisiye, gerilim temalı Tayland LGBT BL temaları da içeren 14 bölümlük dizinin her bölümü 45 dakika. BL izleyicisi bilindik ve artık birbirinin aynı, okul/üniversite konulu BL dizilerinin döngüsünden kurtulmak isterse bu ve en aşağıdaki diğer dizileri izleyebilir. Dizi ayrıca gay aşk, LGBT dizileri gibi etiketlere de sahip.

Daha fazla LGBT kategoririnde BL filmler, diziler, Tayland, Güney Kore, Tayvan, Japon BL diizleri ve filmleri için site manüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler içeriğe erişebilirsiniz. Lütfen yorun yazmayı unutmayın.

Thai BL Series Manner of Death

Manner of Death (2020) Tayland BL Dizi

Lise yıllarının geçtiği küçük kasabaya adli tıp uzmanı olarak gelen Dr. Bun, çok sevdiği arkadaşının intiharı ile ne yapacağını şaşırır. Bu sırada öldürülen kız arkadaşının etrafında dönen gizli olaylara karışacaktır. İntiharın cinayet olduğu ve başka olaylarla bağlantılı olduğu da oartaya çıkar.

Daha sonra olayı aydınlatmaya çalışan gazeteci de öldürülür. Bu sırada olayların ortasındaki Tan adındaki yabancı çok hoşlandığı Dr. Bun’u, bu olaylardan uzak tutmak isterken diğer yandan Dr. Bun olaylara dahil olmak isteyecektir. Cinayetlerin arkadaında siyaset ve çok güçlü insnaların olduğu kesindir.

Manner of Death (2020) Tayland BL Dizi
Manner of Death (2020)

Bir şeyler bilen Tan, cinayetleri çözmesi için kardeşi ile gizli işler çevirecektir. Bu sırada Dr. Bun, hoşlandığı Tan’a asla güvenmez sürekli onu sorgulayacaktır. Aralarındaki güvensizlik had safhasına gelecektir. Cinayetleri k,im neden işlemektedir? Diğer yandan Sorn ve That adındaki iki genç adam da olayı soruşturup Tan’a yardım edecektir.

Dizi bilindik BL dizileri, gay aşk, gay sevgili temalarından farklı. Odak sevgililer ya da aşk değil. Dizinin odağında gerilim ve polisiye var. Dizideki LGBT teması yani boys’ love teması geri planda ve oldukça sınırlı olsa da BL izleyicisi gerilim, merak, polisiye arasında sışıştırılmış iki adamın aşkını sevecek.

Dizi gereğinden uzun ve oldukça yavaş ilelemesi yani akıcılık ve çok kapalı yapısı izleyenleri az çok sıkacakacak gibi. Fakat bilindik ve artık bir diğerinin kopyası olan Asya (uzak doğu) BL dizilerinden sıkılan izleyici için tercih edilebilir.

İzlemek isteyeceğiniz benzer diziler. Okul/üniversite BL dizilerinden sıkılanlar için:

Dizi punalaması mydramalist

7.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 8
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 8
Manner of Death (2020) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0