Mario 2018 BL Gay LGBT Sevgili Temalı Drama

HomeGay LGBT Film

Mario 2018 BL Gay LGBT Sevgili Temalı Drama

Karyer mi yoksa cinsel kimliğini ve kendi kişiliğini özgürce yaşamak mı?

Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film
Freier (Free) Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film
Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film

Mario 2018 BL Gay LGBT Sevgili Temalı Drama. Gay LGBT aşk temalı bir drama film. Bilindik kalıplar içinde bu defa sporcuların cinsel yönelim üzerinden uğradıkları baskı konu ediliyor. LGBT bireyler her zaman ayrım, homofobi, aile ve çevre şiddeti gibi olumsuzluklarla baş etmek zorunda kalırlar. Boy’s Love dramalar ve aşk filmleri izlemeyi seveyorsanız bu filmi de izleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya dokunaran daha fazla gay LGBT BL film içeriğine ulaşabilisin.

Daha fazla gay LGBT BL film için buraya dokunun.

Mario 2018 BL Gay LGBT Sevgili Temalı Drama

İsviçre ikinci lig takımlarından birinde oynayan Mario gelecek vaadeden bir futbol oyuncusudur. Takımın lig atlaması için yeni bir transfer yapılır. Böylece Mario’ya futbol maçlarında eşlik edecek bir takım arkadaşı gelir. Yeni oyunucunun adı Lenon’dur. İki arkadaş maçlara daha yakından katılmak için aynı evde yaşamaya başlarlar. Ayrıca sahada oynadıkları oyun onları gözler önüne serer. Basının gözü de ikilinin üzeirndedir.

Birlikte gay futbolcular gizliden gizliye aşklarını yaşamaya başlarlar. Fakat gizlemeye çalıştıkları gay kimlikleri onları sıkıntıya sokacaktır. Lenon gay olduğunu açıklamıştır. Bu çok büyük sorunlar açmış, takım zor anlar yaşamıştır. Artık futbolu da bırakmak aşamasına gelen Lenon aynı fedakarlığı sevgilisi Mario’dan da iser. Mario eğer eş cinsel kimliğini açıklamazsa 1. Lig takımlarından birine transfer olacaktır. Çok ünlü bir takımda çok ünlü bir futbolcu olacaktır. Ya da gay olduğunu deklare edip, sevgilisi Lenon ile birlikte yaşayacak ve kariyerini bititrecektir. Bu zor bir seçimdir.

Mario 2018 BL Gay LGBT Sevgili Temalı Drama

Mario 2018 Film

Yorumum İncelemem

Eş cinselliğin günümüzde yani 21. yüzyılda bile anlaşılamaması üzücüdür. Cinsel yönelimler, cinsel kimlikler üzerinden insnaları yaşamdan, bir diğerinden ayırmak insanı ve yaşamı anlamamaktır. Mario kendi gibi olmak ile rol yapmak arasında bir seçim yapacaktır. Ya cinsel kimliğini yani özünü terk edecek ya da kariyerini, işini bırakacaktır. LGBT bireyler tarih boyunca psikolojik olsun, fiziksel olsun, sözlü olsun sürekli tacize upramışlardır. Her rezilliğin kepazeliğin açıkça işlendiği dünyada insnaların cinsel kimliklerini gizleyip gizliden yaşamalı da insnalığın en büyük ayıbıdır. 

 

Puanım IMDb

6.8
OVERALL SCORE
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
Mairo: Kariyer mi aşk mı?

COMMENTS

WORDPRESS: 0