Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film

Kocası bir gün ansızın ayrılmak istediğini söyler. Kendine yeni bir sevgili bulmuştur. Antonio'nun kendi mutlu dünyasında olması, kendisini düşünmemesini sorun etmiştir.

Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film
Juste une question d’amour Gay LGBT Temalı Film
The Man with the Answers LGBT Temalı Film

Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film. 2021 Prime Video orijinal İtalyan yapımı film 1s 41dk uzunluğunda. Gay sevgili, LGBT gay aşk, gay drama, eşcinsel evlilik, yaşamda kalma gibi temalarda ilerleyen film BL film sevenler için ortalama bir seyir kalitesi verecektir. Yetişkin eşcinsel (gay) bireylerin yaşamını anlatan film, evlilik, yaşamda kalma, zamanla biten ilişkiler, yeniden bir yaşam kurmak gibi temaları içeriyor. LGBT temalı film kategorisindeki yapımın detaylarına geçelim.

Daha fazla LGBT temalı (konulu) film, dizi, televizyon programları, şov yapımları izlemek için yukarıdaki butonları ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Siteye içerik göndermek ya da yazar olmak isterseniz kırmızı düğme sizi ilgili sayfaya götürecek.

Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film

Antonio 12 yıldır evli olduğu kocasıyla birlikte yaşamaktadır. Genelde kocası çalışır ve kendi evde vakit geçirir. Kocasını çok sever ona bağlıdır. 30 yaşındaki Antonio 12 yıldır tek eşli bir yaşam sürmüş ve bunun haricinde bir erkekle birlikte olmamıştır. İş yaşamını da neredeyse unutmuştur. Kocasının evinde bir nevi ona bağımlı olarak yaşar. Kendi açısından mutlu bir yaşamı vardır. Evde tatlılar ve pastalar yapar, mutlu bir yaşamı olduğunu düşünürken asla beklemediği bir şey olacaktır.

Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film
Maschile Singolare (2021)

Kocası bir gün ansızın ayrılmak istediğini söyler. Kendine yeni bir sevgili bulmuştur. Antonio’nun kendi mutlu dünyasında olması, kendisini düşünmemesini sorun etmiştir. Ona göre kocası, her şeyi tozpembe gören, asla kendini anlamayan biridir. 12 yıllık birlikteliği bitirmeye karar verir. 30 yaşındaki Antonio 12 yıldır sadece kocasını yanında ve evinde yaşamıştır, her şey kocasının olduğundan yeni ev bulmak zorundadır. Yeni iş, yeni yaşam. Yıllardır tek eşli olduğundan yeni bir ilişkiye nasıl başlayacağını da bilmemektedir.

Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film
Maschile Singolare (2021)

Kocasının kız kardeşi kalacak bir yer bulur. Oda kiralayan kendisi de eşcinsel olan Denis ile tanışır. Denis yeni kiracısını tanıdığı fırıncı arkadaşına götürür. Yine eşcinsel kimliğe sahip fırıncı Luca’nın yanında çalışmaya başlar. Bu sırada Denis ile arkadaş olur, ev sahibinden çok bir dost gibi olurlar. Bu sırada Antonio yaşamı ve cinsel kimliğini yeniden keşfetmeye başlar. Sürekli tek gecelik ilişkiler yaşamaya başlarken Lua ile de aralarında kaynaşma olacaktır.

Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film
Maschile Singolare (2021)

Kendine yeni bir sevgili bulan Antonio pasta şefi olmak için kurslara gider. Yaşamı, yaşamayı, kendine yetmeyi öğrenmeye başlarken arkadaşı Denis ansızın bisiklet sürerken ölecektir. Yaşamda kalma, kendine yeni bir yaşam kurma temalı LGBT drama biraz ağır ilerliyor. Film uzun ve çok fazla karakter var. Genel olarak başrol oyuncularının performansı yeterli. Filmde bol miktarda cinsellik bulunuyor. Akıcılık bakımından izleyeni sıkacak olsa da LGBT gay temalı filmler listesinde ortalama bir puana sahip denilebilir.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 8
Drama Tema: 8
Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 2