Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Misaki, bir yıldır Yuki ile evlidir. Evlilikleri çok sessiz ilerler. Misaki yılardır görmediği eski bir arkadaşı ile karşılaşır. Böylece yaşamına biraz da olsa değişiklik katar.

Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi
Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi
My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi

Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend. Diğer orijinal adı Watashi to Otto to Otto no Kareshi olan LGBT manga uyarlaması 2023 yapımı Japon dizisi. Dizi 25 dakikalık 7 bölüm. LGBT gay dizileri, biseksüel sevgili, aşk üçgeni gibi etiketlere de saihp dizi için BL (boys’ love) dizi de denilebilir. Japon LGBT temalı dizi seven izleyici için ortalama bir öykü. Dizi de yan konu olmadığından BL izleyicisi diziyi daha kolay takip edecek. Şimdi dizinin konusu ve özeti ile ilgili bölümlere geçelim. Diziyi izleme listenize rahatlıkla alabilirsiniz.

Yüzlerce LGBT temalı dizi, film, BL, Netfilix yapımları, televizyon şovları ve daha fazlası için yukarıdaki düğmelerle hızlı içeriğe ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için lütfen site menüsüne bakın. Yorumlarınız ve dizi/film önerileriniz için de yorum panelini kullanabilirsiniz.

japanese drama Series Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Misaki, bir yıldır Yuki ile evlidir. Evlilikleri çok sessiz ilerler. Misaki yılardır görmediği eski bir arkadaşı ile karşılaşır. Böylece yaşamına biraz da olsa değişiklik katar. Arkadaşı yakınlarda erkek arkadaşı ile yaşar. Bu sırada evililklerinin ilk yılı gelmiştir. Yuki, ile henüz seks yapmamışlar ve yıldönümünde artık tamamen kocasının olmak isteyen Misaki, kocasından söz alır. Artık evlilikleri olması gereken gibi devam edecektir.

Tam bu sırada Yuki, erkek arkadaşı ile öpüşürken karısı görecektir. Shuhei ile ilişkisi olan Yuki, sevgilisinin aslında karısının öğrencisi olduğunu da öğrenecektir. Biseksüel olan Shuhei hem Yuki’ye hem de eskiden beri de Misika’ya âşıktır. Bu karmaşık aşk üçgeninde Misaki, evi terketmek istese de yapamaz. Kocasından kopamaz.

Me, My Husband, and My Husband's Boyfriend
Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Diğer yandan Yuki, erkek arkadaşından ayrılmak ister fakat bu çok kolay olmayacaktır. Misaki de ne yapacağını şaşırmıştır bir y andan kocasınından ayrılmak istemezken diğer yandan da çok endişelidir. En yakın arkadaşı ile bu durumu atlatmak ister. İzleyici 7 bölümlük dizide Misaki’nin aradan çekilip çekilmeyeceğini, Misaki’nin arkadaşının olaya nasıl dahil olacağını merakla izleyecek. Tabii ki iki erkek aralarındaki ilişkiyi evliliğe rağmen nasıl halledecektir?

Me, My Husband, and My Husband's Boyfriend
Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Japon LGBT temalı dizi oldukça tabu olan bir konuyu ele alıyor. Evlilik, evli olmadan birlikte yaşama, eşcinsellik, bizeksüelllik gibi cinsel yönelimler… Sevdiği adamın karısına da âşık olan he rikisini de seven Shuhei aslında bütün tabuları yıkıyor ve meydan okuyor. Bazen âşık olmak ya da birini sırf üzmemek için bir ilişkiyi yürütmek ne kadar doğrudur? Bu sorunun cevabı da dizide aranıyor. Dizi doğal ve gerçekçi bir anlatıma sahip. Öykü oldukça ilgi çekici. Cinsiyet rolleri, insan ilişkileri oldukça medeni bir şekilde anlatılıyor. BL izleyicisi ve Asya yapımı LGBT temalı dizileri seven izleyici bu diziyi sevecek gibi.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Öykü: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 7
Me, My Husband, and My Husband's Boyfriend

Yorumlar

WORDPRESS: 0