Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi

Bir tiyatro oynu şımarık bir şarkıcı ile ünlü bir oyuncuyu kendilerini keşfetmeye zorlar.

Night Flight Gay LGBT Film İzle
Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film
Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi. BL denilince aklımıza tabii ki Aysa yapımı diziler ve filmler gelecektir. Eş cinsellik, gay LGBT sevgili konulu dramalar çok başarılı. Eş cinselliği 21. yüzyılda sıradan bir biyolojik özellik olarak görmeliyiz. Film ve diziler büyük ölçüde bu normali konu edinelrek büyük bir görevi yerine getiriyor. Bizler de artık bilim ve 21. yüzyılın yapay zeka ve bilgi çağına uygun yaşamalıyız değil mi? Boy’s Love kategorisindeki film bu kategorideki bulunan ve izlemeye değecek bir film. Aşağıda özet sonrası tekrar bir şeyler yazacağım. İzlediğim ama arşivlemeyi unuttuğum bu filmi geç de siteye eklemek istedim. Tek başıma site ile mücadele etmek gerçekten de zor oluyor. Neyse filmi izleyelim mi?

Daha fazla BL gay LGBT film için buraya dokun.

Method 2017 Korean Gay Movie

Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi

Ünlü tiyatro oyuncusu Jae Ha, Unchian adındaki eş cinsel iki sevgiliyi anlatan oyun için ünlü şarkıcı Young Woo’yu rol arkadaşı olarak seçer. Young-woo gençlerin idolü, şımarık; bir o kadar da sorunlu ve kendiyle kavga halindedir. Oyun içi provalar da sorun çıkarır, provaya gelmez ya da geç gelir. Jae Ha ile sürekli bir kavga ve didişme içinde oyun için rollerini, repliklerini ezberlerler. Bu arada sahnedeki öpüşmeler, sevişmeler ikisini birbirine çok yakınlaştırır. Artık eş cinsel kimliklerinin farkına varıp ilişki yaşamaya başlarlar.

İlişkileri çok gizli olsa da Jae Ha’nın karısı bu ilişkiyi öğrenir. İki gay sevgilinin videosunu çeker. Young Woo’nun menajeri ikiliyi ayırır. Jae Ha bir güzel dayak yer. Tiyatroyu basarak Young Woo’yu zorla götürürler. Birbirlerini bulan iki sevgili bu karmaşık durumdan kurtulabilecek midir?

Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi
Method 2017

İncelemem ve Yorumum

Güney Kore BL kategorisindeki film belki de insanın kendini bir an önce keşfedip, duygularını doya doya yaşaması gerektiğini anlatıyor. Biz toplumda bir diğerine kendi yaşamımızı ve kendi inançlarımızı dayatmaya devam ediyoruz. Herkesin bizim gibi davranmasını istiyor hatta zorluyoruz. Oysa kendi gibi davranan içinde aşk olan insan dünyanın en iyi insanıdır. Kimi sevdiğimiz ve kiminle seviştiğimiz ise gereksiz bvir ayrıntıdır.

Filme puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Method

Yorumlar

WORDPRESS: 0