Mi Mejor Amigo My Best Friend 2018 Gay Aşk Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Mi Mejor Amigo My Best Friend 2018 Gay Aşk Filmi

İnsan kendi gibi olmalı ve başkasını istediği gibi değil içindenden geldiği gibi yaşayabilmeli.

Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film
85 Yazı Summer of 85 Gay LGBT Temalı Film Konusu
En İyi Gay Temalı (LGBT) Film Önerileri 2

Mi Mejor Amigo My Best Friend 2018 Gay Aşk Filmi. Arjantin yapımı ortalamaya yakın bir drama. Gay sevgili, aşk kategorilerine de giren film 1 saat 30 dakika. Her ne kadar filmde cinsellik ve cisel yönelimle ilgili sahneler belirgin olmasa da Lorenzo, yeni arkadaşı sevmiş ve ona âşık olmuştur. Bazen insan duygularını dile getiremez. Daha önce de neredeyse bütün filmlerin ilk paragrafında yazdığım gibi yine yacazağım. Cinsel yönelimler insan biyolojisinin hata biyolojik canlıların hepsinin doğasında vardır. Galiba işleri zorlaştıran yine insanın kendi. İlahlaştırdığımız zekamız ve aklımız bazen gururla yanlışları tek doğru kabul edebiliyor. Şimdi gay sevgili, aşk temalı dramaya geçelim.

Daha fazla LGBT gay sevgili temalı film için buraya dokunun.

Mi Mejor Amigo My Best Friend 2018 Gay Aşk Filmi

Sessiz ve sakin, okumayı seven lise öğrencisi Lorenzo, okul arkadaşlarının baskısı ile kız arkadaş edinmeye çalışan am abaşarılı olamaz. Okulda da pek arkadaşı olan biri değildir. Bütün bu sakinlik içinde bir akşam babası eve misafir geleceğini söyler. Bir arkadaşının ailevi sorunları yüzünden erkek çocukları birkaç günlüğüne onlarda kalacaktır. Bu durumu yemekte tartışırlar, sonuç değişmez konukları ertesi gün gelecektir.

Mi Mejor Amigo My Best Friend 2018 Gay Aşk Filmi

Mi Mejor Amigo My Best Friend

Catio, ertesi gün eve gelir. Artık Lorenzo’nun sıkı sıkıya dostluk kurmak istediği arkadaşı olmuştur. Fakat Catio, uyumsuz ve sorunlu biridir. İkisinin karakteri uyumsuz olsa d açok iyi zaman geçirirler. Lorenzo yavaş yavaş en iyi arkadaşına âşık olmuştur. Fakat bu tek taraflı bir aşk olacaktır. Ona sıkı sıkıya bağlanmıştır. Dışarıda çok iyi vakit geçirirler. Fakat bu birliktelik pen d euuzn sürmeyecektir. Catio’nun misafirliği bitince ailesinin yanına dönecektir. Lorenzo hoşlandığı ve sonunda bulduğu erkek arkadaşını kaybetmek de istemez. Bu onun için büyük bir üzüntü kaynağı olacaktır.

Mi Mejor Amigo My Best Friend 2018 Gay Aşk Filmi

Mi Mejor Amigo My Best Friend 2018

İnceleme

Lorenzo, okul arkadaşlarının baskısı ve toplumun beklentisi üzere Gracana ile sevgili olmak zorunda olduğunu hisseder. Bu yönde hareket ederek sonof arkadaşına yakınlık gösterir. Bu yapmacık aşk, sonunda eve gelen misafirle son bulur. Yeni gelen misafir çocuk onun aradığı sevgilidir. Hoşlandığı kişiyi sonunda bıulmuştur. Gay sevgilisini içten içe sever ve onunla ilgilenir. En iyi arkadaşı olan Catio’yu yanından ayırmaz. Toplumun baskısı değil önemli olan insanın içinden geldiği gibi yaşamasıdır. Sahte ve yapmacık olmak yerine insan içinden geldiği gibi yani kendi giib olmalıdır.

Filme puanım IMDb

6.3
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 6
Mi Mejor Amigo My Best Friend: Ortalama bir film.

Yorumlar

WORDPRESS: 0