Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL

30 yaşındaki Minato Akira çamaşırhane işletmecisidir. Bu küçük iş yerinde pek de sosyal olmayan bir yaşamı varken bir gün yeni biriyle tanışır. Lise öğrencisi Katsuki Shintaro ile tanışacaktır.

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu
Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi
Not Me (2021) Tayland BL, LGBTQ Gay Temalı Dizi

Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL. Asya LGBT gay konulu diziler kategorisindeki BL (boys’ love) etiketine sahip dizi 12 bölüm. Dizi ortalama 26 dakika. Gay aşk dizileri, gay sevgili, LGBT gay temalı dizi, eşcinsel aşk kategorilerine de giren dizi BL manga uyarlaması. Çizgi roman uyarlamaları izlemek her zaman BL izleyicisi için daha keyifli olabiliyor. Gay LGBT konulu gençlik, okul dizisi de diyebileceğimiz yapımı inceleyelelim. İzleme listenize alacağınıza eminiz.

LGBT kategorisinde BL, gay temalı yüzlerce film, dizi, Netflix yapımları, televizyon şovları için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede yazar olarak içerik üretmek için kırmızı düğmeye dokunarak ilgili sayfaya bakabilirsiniz.

Minato Shouji Coin Laundry (2022)

Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL

30 yaşındaki Minato Akira çamaşırhane işletmecisidir. Bu küçük iş yerinde pek de sosyal olmayan bir yaşamı varken bir gün yeni biriyle tanışır. Lise öğrencisi Katsuki Shintaro ile tanışacaktır. Hareketli, eğlenceli lise öğrencisi Katsuki Shintaro yeni arkadaşını sevmiştir. Sürekli olarak çamaşırhaneye gelerek orada zaman geçirmeye başlar. Hem Akira’ya yardım etmek hem de ders çalışacak sessiz bir ortam bahanesi ile zamanını orada geçirmeye başlar. Kısa sürede çok yakın arkadaş olurlar.

Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL
Minato Shouji Coin Laundry (2022)

Minato Akira, yeni arkadaşına gay olduğunu söyler bu aslında sorun değildir. Zaman ilerledikçe Katsuki, Akira’ya olan aşkını dile getirir. Fakat Akira, çok genç olduğu için bu aşktan korkar ve bunu her zaman dile getirir. Birlikte güzel vakit geçirirler. Katsuki, sevgilisini sürekli kıskanmaya da başlar. Araya eski sevgililer de girecektir.

Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL
Minato Shouji Coin Laundry (2022)

Bir gün Akira’nın ilk aşkı yani lisede âşık olduğu öğretmeni, Katsuki’nin okuluna öğretmen olarak gelince Katsuki sevgilisini yeni rakibine bırakmamak için çalışacaktır. Bu arada Katsuki’nin bir sırrı da ortaya çıkacaktır. Aslında Akira’yı çocukluğunda görmüştür. O zamandan beri sever çünkü onun yaşamını kurtarmıştır.

Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL
Minato Shouji Coin Laundry (2022)

Çamaşırhane teması LGBT gay temalı dizi yani BL (boys’ love) izleyicisine My Beautiful Laundrette filmi ile çağrışım kurmasını sağlayabilir. Çamaşırhane teması etrafında gelişen bu gay sevgili aşk temalı dizi komedi, dram etiketlerine de sahip. Asya BL yapımlarındaki lüks yaşamlar, çok mükemmel şehirler sokaklar her zaman üst gelir grubunu temsil eder. Yani yıkık evler, ara sokalar, fakir aileler görmek mümkün değildir. Minato Shouji Coin Laundry izleyicisini biraz daha gerçek bir yaşama çekiyor.

Yorumlar

WORDPRESS: 0