Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama

Ana SayfaGay LGBT Film

Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama

i William ile İngilizce dersinde Romeo İle Juilet'in modern uyarlaması için eşleşir. İngilizce öğretmeni oldukça modern bir uyarlama ister. İki arkadaş birbirlerinden hoşlanmaya başlar.

Silinmiş Çocuk (Boy Erased) LGBT Temalı Film
Holding the Man (2015) LGBT Gay Aşk Dram Filmi
En İyi Gay Temalı (LGBT) Film Önerileri 2

Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama. Avusturalya yapımı 1 saat 25 dakika uzunluğundaki LGBT gay sevgili, aşk konulu drama. Eski sayılabilecek bir film olsa da eşcinsel sevgili ya da gay movie kategorisindeki ortalamanın üstünde. Eşcinsellik ya da cinsel yönelim konularını insanlık hâlâ geçmiş çağların balış açısı ile değerlendiriyor. Cinsiyet rolleri bütün canlılarda farkli yönelimlerle kendini gösteriyor. Zaten dünyanın hatta insan en büyük sorunu eşcinsellik midir ki bu kadar kıyamet koparılıyor değil mi? Yaşamı drametik bir yer haline getiriyoruz. Oysa aydınlık bir zihinler her zaman yaşamı destekler. Şimdi LGBTQ+ katagorisindeki gay sevgili, gay aşk filmine geçelim.

Daha fazla LGBT gay movie, dizi, Asya BL dizi ve filmler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. İzleme listeleri size izlemeniz gereken yüzlerce içeriği sunacaktır. Yorum yapmayı unutmayın.

Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama

Çocukken kız kardeşinin ölümü üzerine yalnız bir çocukluk geçiren Mike annesi ile yaşar. Babası ve annesi boşandığı için ara ara babasını görmeye giden Mike’ın anne ve babası ile arası iyidir. Okulda ise pek parlak bir öğrenci değildir, sürekli derslere geç kalır. Kız kardeşinin ölümünün yarattığı travma aradan geçen çok uzun zamana rağmen az çok etkisini sürdürür. Bir video kiralama işinde de çalışmaya devam eder. Okulda ona sürekli “ibne” diyerek şiddet uygulayan bir grup zorba ise başının belası olsa da bu şiddet her zaman söz iledir.

Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama

Monster Pies (2013)

Birgün sınıfına yeni gelen öğrenci William ile İngilizce dersinde Romeo İle Juilet’in modern uyarlaması için eşleşir. İngilizce öğretmeni oldukça modern bir uyarlama ister. İki arkadaş birbirlerinden hoşlanmaya başlar. Hem projeyi hazırlar hem de aşklarını devam ettirirler. Willian’ın bakım evindeki annesi ve kendisine sürekli şiddet uygulayan alkolik babası onun için bir yüktür. Annesi için çok üzülür, babası ise tamamen zıvanadan çıkmıştır.

İki erkek arasındaki eşcinsel aşk açığa çıkar. Mike’ın annesi olayı William’ın babasına duyurunca adam çıldırır ve artık her şey rayından çıkmıştır. William için artık yaşam çok ağır bir yük haline gelecek ve Mike ile son bir gece daha geçirecektir.

Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama

Monster Pies (2013)

İnceleme ve Yorum

Eşcinseli bireylerin toplum tarafından öteki olarak görülmesi yukarıda da dediğim gibi eski çağların yanlış inanışlarına ve öykülemelerine dayanır. Modern bilim ve modern insan zihninde cinsel yönelimler canlılığın olağan bir durumudur. Cinsiyet rolleri için koparılan fırtına bir diğerini anlamamaktan ve insanın kendini innadırdığı katı dogmalarından ötürüdür.

Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama

Monster Pies (2013) Movie

Filmde iki baba vardır. Biri çocuğunu ne olursa olsun sever. Onun için oğlunun kimi sevdiği önemli değildir, öenmli olan onun çocuğunu değerli görmesidir. Diğer baba ise tam tersine ne çocuğunu sever ne de onun kişiliğine, cinselyönelimine saygı duyar. Oysa aşk ya da sevgi ister eşcinsel ister düzcinsel olsun hep aynı hisleri temsil eder. Önemli olan yaşama olan bakış açımızı dğeiştirip, düşüncelerimizin merkezine neyi aldığımızdır.

Filme puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBTQ+ Tema: 7
Dramatik Tema: 7
Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama

Yorumlar

WORDPRESS: 0