Moonlight Chicken 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Moonlight Chicken 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Yeğeni ile birlikte ekononik zorluklar arasında işlettiği tavuk restoranında işleri yolun akoymaya çalışan Jim bir gece yeni biriyle tanışır.

Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi
Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi
A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Moonlight Chicken 2023 Tayland LGBT BL Dizi. GMMTV, LGBT gay, eşcinsel aşk, BL (boys’ love) temalı 8 bölümlük dizi. Thailand LGBT BL series, Tyaland BL, cinsel yönelimini keşfetme, erkeklerin aşkı, gay romance, gibi etiketlere sahip drama ortalama 60 dk uzunluğunda. Diziyi izlemek isteyen BL izleyicisi, Moonlight Serisinin diğer dizileri olan Midnight Motel, Dirty Laundry de izleyebilir.

Yüzlerce LGBT filmleri, diziler, roman, BL manga, webtoon, çizgi roman uyarlamaları ve yüzlece içerik için site manüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmeler sizi en yeni v eilgi gören katogorire götürecek. Yorum yazmayı ve önerilerinizi unutmayın.

Moonlight Chicken 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Yeğeni ile birlikte ekononik zorluklar arasında işlettiği tavuk restoranında işleri yolun akoymaya çalışan Jim bir gece yeni biriyle tanışır. Wen adındaki sarhoş müşteri ile ilgilenen Jim, o gece yeni tanıştığı bu adamla birlikte olacaktır. Jim, yeğeni Lim-Ming ile birlite restoranı işletmeye çalışır. Fakat yeğeni restoranı ve bu yoksul yaşamı istememektedir. Bütün bu sorunların arasında Jim’in odağında yeni tanıştığı ve aralarında bir şeyler olma ihtimali olan adam vardır.

Moonlight Chicken 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Moonlight Chicken 2023

Wen, artık restoranda işlere yardımcı olmak için çalışırken diğer yandan da Jim’i yakın takibe almıştır. Fakat restoran alanı için yeni bir şehir planlaması yapılmıştır. Wen aslında bu alan için proje çizmekle görevlidir. Bunu öğrenince yeni arkadaşların arası açılacaktır. restoranı kaybetme tehlikesi yaşayan Jim, dah aönce aldatıldığı ve terkedildiği için yeni tanıştığı bu adama güvenmekte tereddüt eder.

Diğer yandan yeğeni, yeni bir çocukla tanışır. Bir yanlış anlaşılma sornucu verdiği zararı karşılamak için çalıştığı evde Heart ile tanışan Li Ming yurt dışına gitme, Tayland’tan ayrımaya isteklidir. Çünkü bu ülkede fakirler için yaşamak imkansızdır. Adaletsizlik, haksızlık oldukça fazladır. Bu sırada iki arkadaş arasında da bir şeylerin başlayacak gibidir. Diğer yandan Jim ile Wen arasında başkaları girmeye çaılaşacaktır.

Moonlight Chicken 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Moonlight Chicken 2023

Genel olarak Tayland LGBT temalı BL dizileri lüks, zenginlik, mükemmel evler ve yaşamları gösterir. İzleyici Tayland’ın gerçek insanını, ekonomik durumunu, gerçek evleri, caddeleri göremez. Dizide izleyici aradığı gerçekliği bulacak. Yani gerçek şehir, gerçek sokaklar ve süper zengin olmayan toplumun çocuğunlunu ilgilendiren bir öykü bulacak. Dizi bu bakımdan diğer basma kalıp mekanlarda, vıcık vıcık okul, gençlik BL Tay dizilerinden ayrılıyor. Dizi izleyicisine ortalama bir izleme keyfi sunacak.

Puanlama mydramalist

7.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 8
BL Tema: 8
Moonlight Chicken 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0