Move to Heaven Netflix Güney Kore Dizisi Sen de İzle

Ana SayfaFilm Dizi

Move to Heaven Netflix Güney Kore Dizisi Sen de İzle

20 yaşındaki Han Geu Roo, Aspenger Sendromu bozukluğuna sahiptir. Otizm gibi bir rahatsızlığı vardır. Babası ile birlikte ölüm sonrası olay yeri temizliği yaparlar.

Mary & George (2024) Tarihi Gay Dizisi Konusu, Karakterleri
Bonding Netfix Dizi İncelemesi Yorumu Konusu
3 Cisim Problemi Dizi Konusu, Yorumu ve Anlatmak İstediği

Move to Heaven Netflix Güney Kore Dizisi Sen de İzle. Netflix 2021 Güney Kore orijinal yapımı dizi ortalama 50 dakikalık 10 bölümden oluşuyor. Yaşam, engelleri aşma, aile, amca yeğen, Savant Sendromu gibi kategorilere sahip drama iyi bir seyir sunacak. Genelde Netflix’te izleyici pek bir içerik bulamaz. Diziler çoğunlukla zamanı boşa harcamadan başka bir şey değildir. Fakat bu dizi izlemeye değer bir yapım denilebilir. Dizi kurgusal olmayan bir makaleden uyarlanmıştır. Film dedektifi olarak diziyi izlemeyi sürekli ertelemiştim, siz de ertelemeyin.

Daha fazla film, dizi ve televizyon programları için yukarıdaki düğmeleri ya da site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve siteye içerik göndermek istersen kırmızı düğmeyi kullanabilirsin.

Move to Heaven Netflix Güney Kore Dizisi Sen de İzle

20 yaşındaki Han Geu Roo, Aspenger Sendromu bozukluğuna sahiptir. Otizm gibi bir rahatsızlığı vardır. Babası ile birlikte ölüm sonrası olay yeri temizliği yaparlar. Ayrıca Han Geu Roo, ölen kişinin son isteğini yerine getirir ve özel eşyalarını ailelere verir. Özel yeteneği sayesinde bazen olayları çözer. Babası ile birlikte Move to Heaven’da çalışır. Ölen insanlara saygı duruşu ile işini yaparken Aspenger Sendromu Han Geu Roo’yu bazen zorlamaktadır. İnsanların duygularını anlamakta ve sosyal yaşamın içinde bulunmakta zorluk çeken Han Geu Roo babası ve komşusu ve arkadaşı Yoon Na Mu ile mutlu bir şekilde yaşar.

Move to Heaven Netflix Güney Kore Dizisi Sen de İzle
Move to Heaven Netflix 2021

Fakat babasının ansızın ölmesi ile Han Geu Roo’nun hapisten yeni çıkan amcası vasisi olarak gelir. Amca dövüş kulübünde kaçak boks yapar. Borçlarını ödemenin yolu olarak yeğeninin evini satmayı ve ona kalan mirastan faydalanmayı düşünür. Yeğeni ile anlaşamaz. Han Geu Roo, arkadaşı ve amcası Cho Sang Gu ile olay yeri temizlemeye devam eder.

Move to Heaven Netflix Güney Kore Dizisi Sen de İzle
Move to Heaven Netflix 2021

Fakat ailesi ile ilgili bilinmeyenler ortaya çıkacaktır. Amcası yeğeninin aslında evlatlık alındığını öğrenecektir. Han Geu Roo amcasını ailesinden görüp onu kabullenmeye çalışırken amca sadece kendi çıkarını düşünür. Git gide birbirini tanıyan amca yeğen sonunda birbirlerini kabul edecek midir? Evlatlık olduğu sırrı ortaya çıkınca ne olacaktır? Yaşama, aile olmaya, hayatın zorluklarını yenmeye dair kaliteli bir drama. Özellikle otizme dikkat çeken, aile sorunlarını; toplumsal yaşamda insanın nasıl yalnız kaldığına da değinen dizi gerçekten de dolu dolu bir Netflix orijinal dizisi.

Dizi puanlaması mydramalist

8.6
TOPLAM PUAN
Konu: 9
Oyunculuk: 9
Görüntü: 8
Akıcılık: 8
Müzik: 9
Move to Heaven Netflix Güney Kore Dizisi Sen de İzle

Yorumlar

WORDPRESS: 0