Mr. Heart 2020 Güney Kore Gay Temalı Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Mr. Heart 2020 Güney Kore Gay Temalı Mini Dizi

Mr. Heart çok önemli maraton koşusu kadar önemli olan bir daha vardır.

Colorful Melody (2023) LGBT Temalı Tayland Dizisi
House of Stars LGBT BL Tayland Dizi
Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi

Mr. Heart 2020 Güney Kore Gay Temalı Mini Dizi. Güney Kore yapımı gay sevgili, gay aşk dizileri arasında bir yapım. Bu mini dizi 8 bölümden oluşuyor ve her bölüm 10 dakika. İçinde klasik bir konu da taşısa basit ve eğlenceli bir şeyler izlemek isteyen genç yetişkinler için iyi bir dizi olacaktır. Asya gay LGBT dizileri epeyce renkli ve oldukça iyi ve çok takipçi toplayan yapımlar.

Eş cinselliği ve cinsel yönelimeri olduğu gibi yaşamın ve insan biyolojisinin bir bütünü olarak kabullenmek gerekli. Aslında bu cümleleri her filmin ilk giriş paragrafında yazıyorum. Çünkü bizin dah açok eğitime ihtiyacımız var. Homofobi ve her türlü nefret ve ayrımcılık, kutuplaşma insanın kendi kendini yok etmesinden başka birşey değildir. Şimdi bu eğlenceli diziye geçelim.

Mr. Heart 2020 Gay Temalı Mini Dizi

Maraton koşucusu Jin Won okulu bitirmek üzeredir. Büyük maraton için bir yandan da hazırlıklar devam eder. Maratonda kendisine yardım için Sang Ha adında aynı okuldan yeni bir koşucu gelir. Sang Ha okulun ilk yıllarından beri Jin Won’a âşıktır ve onun için sürekli bir şeyler yapar. Dolabına süt koyar vs. Bu gizemli hayranını asla bulamayan Jin Won, aslında kendine âşık olan hayranının Sang Ha olduğundan habersizdir. Yardımcı olarak resmen göreve başlayan Sang Ha aşkını itiraf eder ve sevgilisinin yanından ayrılmaz. Onunla koşmacaktır. Ji Won ise inatla onu sevdiği halde çekingen ve hırçın davranmaktadır. Sonun maratonda birinci olurlar. Jin Won da aşkını itiraf eder.

Mr. Heart 2020 Güney Kore Gay Temalı Mini Dizi
Mr. Heart

Sang Ha süt dağıtıcısıdır. Anne ve babası o küçükken öldüğünden tek başına yaşar. Tefeciden aldığı parayı ödemekte zorlanınca tefeci tepesine biner. Yarıştan kazanacağı parayı tefeciye vermek kaydıyla yarışa girmesine tefeciler izin verir. 10 dakikalık mini dizi gay sevgililerin mutlu sonu ile biter. Zaten öyle iddası olmayan dizi. Güzel vakit geçirmek için ya da sevgilinizle izlemek için ideal olabilir. Özellikle tefeci klişesi Sang Ha’nın drumu ile birazcık drama katalım demişler. Genel olarak ışıltılı oyuncular, bol makyaj, yüksek kontrast renkler ile bilindik Kore dizilerinin karakteristik özellikleri mini dizide var. Mr. Heart sıradan kısa çerez niyetinde LGBT gay temelı bir mini dizi. 

Eş cinsellik konulu yapımlar, gay LGBT dizileri ya da filmler bizim ülkemizde hâlâ yapılamaz olsa da en azından beyazperdenin özgür olduğu ülkelerde bu yapımları görmek güzel bir şey. Eş cinselliğin ya da cinsel yönelimin sapıklık ya da sapkınlık olmadığını artık öğrenmeliyiz. Yüzlerce yıldır uğraştığımız saçma sapan konuları bırakıp insan sonrası için,  insan biyolojisinin sınırlarını aşmak için çabalamalıyız. İsteyen de istediği ile sevgili olsun sevişsin bize ne!

Diziye puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Müzik: 7
Akıcılık: 7
Mr. Heart

Yorumlar

WORDPRESS: 0