Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi

Mr. Sahara & Toki-kun Japon BL Dizi. 2023, orijinal adı Sahara Sensei to Toki-kun BL manga serisi uyarlaması 8 bölümlük Japon BL dizisi. LGBT diz

Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi

Mr. Sahara & Toki-kun Japon BL Dizi. 2023, orijinal adı Sahara Sensei to Toki-kun BL manga serisi uyarlaması 8 bölümlük Japon BL dizisi. LGBT dizi, gay aşk, gay sevgili, eşcinsel okul, gençlik aşkı, eş cinsel aşk, Japon BL dizileri temalı dizi ortalama 30 dakika uzunluğunda. Dizinin konusu ve yorumları, incelemesi.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi, LGBT filmler, Netflix, Prime Video yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler içeriğe erişim sağlayabilirsiniz. Yorumlarınız ve dizi önerileriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Mr. Sahara & Toki-kun

Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi

Belalı bir öğrenci olan Toki sürekli kavga halindedir. Okulda ve okul sonrasında hep kavga eden Toki artık ceza alacaktı. Tam bu sırada okulun bedne eğitimi öğretmenlerinden biri olan Sahara Toki’yi cezadan kurtarır. Artık Sahara bu belalı öğrenci ile ilgilenmeye çalışır. Fakat Toki, eski alışkanlığına devam eder. Aslında Sahara’ya âşık olan Toki halinden memnundur.

Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi
Mr. Sahara & Toki-kun

Bütün okul öğrencileri Sahara’yı çok sever. Toki’de her geçen gün biraz daha âşık olduğu Sahara’ya bir rakip çıktığını görür. Kendisine ders çalıştıran üst sınıf öğrencisi ile de kısa bir rekabeti olur. Tam bu sırada Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler piyesi için rollerde sorun çıkması ile Sahara ile Toki kaza sonucu öpüşünce aralarındaki igzli baş daha da garip bir hal alır.

Toki ve Sahara hem geçmişleri hem de mevcut garip durumları ile birbirlerine iyice yaklaşıp, hoşlandıklarını itiraf edecek ve seyircinin istediği ilişkiyi yaşayacak mıdır?

Oldukça basit, bilindik Manga uyarlaması dizi gay aşk, gay sevgili, gençlik aşkı, ilk aşk temalarında. Oyuunculıki görüntü ve secreenplay bilindik BL kalitesinde. Dizi izleyicisi için komedi ve bilindik bir BL hikayesi sunuyor. Ortalamanın altında sıradan bir dizi denilebilir.

Dizi paunlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0