My Dear Gangster Oppa Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

My Dear Gangster Oppa Tayland LGBT BL Dizi

Thiu, nerdeyse öğrenciliği boyunca hep yanında olan ilk ve en iyi arkadaşı arkadaşı Wal'a âşıktır. Fakat Wal, kız arkadaşı ile üniversitede tarafını seçmiştir. Yime de en iyi arkadaşı olsa da Thiu'un en yakın arkadaşına aşkı devam etmektedir

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi
Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend
Only Friends (2023) Tayland BL Dizi

My Dear Gangster Oppa (2023) Tayland LGBT BL Dizi. Tayland yapımı, BL webtoon uyarlaması 8 bölüm LGBT dizileri, BL dizileri, gay aşk, eş cinsel aşk dizileri, boys’ love kategorisindeki dizi 45 dakika uzunluğunda. Dizi ayrıca Asya BL dizilerinin, webtoon ve mangaların çok sevdiği gangaster, bey boy temalarında. Yine gençlik aşkı, ilk aşk, suç, çete savaşları gibi etiketlere de sahip dizinin konusu ve yorumları ile devam ediyoruz.

My Dear Gangster Oppa

My Dear Gangster Oppa Tayland LGBT BL Dizi

Thiu, nerdeyse öğrenciliği boyunca hep yanında olan ilk ve en iyi arkadaşı arkadaşı Wal’a âşıktır. Fakat Wal, kız arkadaşı ile üniversitede tarafını seçmiştir. Yime de en iyi arkadaşı olsa da Thiu’un en yakın arkadaşına aşkı devam etmektedir. Bu sırada online oyun atkadaş grubu ile yüzyüze tanışmak için randevu ayarlayan Thiu oyunda arası en iyi olan Guy ile takımı tanıştıracaktır.

Oyun dışında pek arkadaşı olmayan sakin bir kişiliğe sahip Thiu, çok yakışıklı Guy ve diğer oyun arkadaşları ile tanışır. Bu sırada Guy çoktan oyun arkadaşına âşık olmutıur. Fakat gangaster olduğunu yasa dışı işler yaptığını ve bir çetenin üyesi olduğunu saklayacaktır. Kendisini restoran işletmecisi olarak tanıtır ve hemen bi restoran açmaya koyulur.

My Dear Gangster Oppa Tayland LGBT BL Dizi
My Dear Gangster Oppa 2023

Fiğer taraftan rakip çetenin elemanları ile arasındaki savaş, aynı çete içindeki rakabet de artmıştır. Wal,bir yandan da Guy’u kıskanmaya başlamıştır. Tam bu sırada tHiu yeni arkadaşının gerçek işini öğrenmiştir. Ondan hesap sptacaktır. Thiu aacab kimi seçecektir? Wal da Thiu’ya âşık mıdır? Yoksa iki aşk iki erkek arasında kalarak bir seçim yapmak zorunda kalacak olan Thiu için zor günler kapıda mıdır?

Bilindik oldukça basit mafya, üçüncü sınıf gangaster teması bulunanLGBTtemalı BL dizi klasik oyunculuk, oldukça makyajlı ve pürüzsüz gerçekliğe pek uymayan ouncularla karşımızda bir webtoon uyarlaması. Zaten Asya BL dizilerindeki amaç sadece başrol oyuncularına odaklanmak ve izleyiciye yakışıklı ve zıt karakterli iki erkeğin aşkını sunmaktır. Dizi BL izleyicisi için bilindik bir drama sunacak.

Dizi paunalamsı mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL tema: 7
Genel Puanlama

Yorumlar

WORDPRESS: 0