My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi

Bilindik Tayland gençlik BL okul (lise) dizilerinde biri olan roman uyarlaması film ortalama bir kalitede. Cinsel yönelimini açıklama, büyümenin zorlukları, eşcinsel birey olmanın zorlukları gibi temaları da izleyici dizide bulabilir.

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi
Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi
Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi

My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi. 14 bölümlük roman uyarlaması BL dizi ortalama 40 dakika. LGBT diziler, gay diziler, gay sevgili, gençlik aşkı, gay okul dizileri kategorisindeki drama boys’ love izlemeyi seven izleyici için klasik bir Taylan LGBT dizisi. Asya gay dizileri kategorisindeki yapımın detayları aşağıda.

Daha fazla LGBT gay dizileri, filmleri, Netflix orijinal yapımları ve yüzlerce içerik için site menüsüne bakabilirsiniz. Bazı kategoriler için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede içerik üretmek ister misiniz? Kırmızı düğmeye dokunarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi

Çocukluktan beri çok yakın arkadaş ve arkadaştan ötesi Cake ve Seeiw aynı okula giderler. Sürekli olarak Seeiw arkadaşı Cake’in yanında kalır. Aynı yatakta yatarlar birbirlerine bu yakınlıkları iki samimi arkadaş ve çok iyi dost havasında gözükür. Ayrıca aile olarak da iki arkadaş birbirlerini tanırlar. Fakat Seeiw, arkadaşına âşıktır ve onu farklı duygularla sevmektedir.

Çok saf ve kandırılması kolay olan Seeiw’in adeta koruyucu meleği gibi olan Cake, sürekli chat ve telefon görüşmelerinde Rin adında bir kız arkadaş ile konuştuğunu söyler. Fakat durum şüphelidir böyle bir sevgilisi var mıdır kimse bilmez. Diğer yandan Seeiw, arkadaşına tek taraflı bir aşk beslediğini düşünerek ondan uzaklaşmaya ve yeni arkadaşlar edinmeye çalışır.

My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi
My Only 12% (2022)

Bu sırada yeni arkadaş edinme girişimi de başarısızlıkla sonuçlanan Seeiw, ne yapacağını bilmez. Acaba Cake de onu seviyor ama söyleyemiyor olabilir mi? Daha sonra iki arkadaş çeşitli ailevi sorunlar yaşayacaktır. Bütün bu sorunlar sonunda iki arkadaş birbirlerini sevdiklerini itiraf edecekler mi? Bu yakınlık bir açık bir aşka dönüşecek midir?

My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi
My Only 12% (2022)

Kısa bir yorum, inceleme

Bilindik Tayland gençlik BL okul (lise) dizilerinde biri olan roman uyarlaması film ortalama bir kalitede. Cinsel yönelimini açıklama, büyümenin zorlukları, eşcinsel birey olmanın zorlukları gibi temaları da izleyici dizide bulabilir. Ülkemizde LGBT konulu romanlar maalesef yanlış bir şekilde siyah poşet içinde satılıyor. Özgürce LGBT temalı roman, çizgi roman, manga, webtoon içeriğinin üretildiği ülkelere imrenmemek imkansız.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
BL Tema: 6
My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması