My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi

Taikan Yoho

My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi. LGBT gay aşk, gay sevgili, BL dizi, manga uyarlaması BL diziler kategorisindeki yapım 22 dakikalık

Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi
A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi
All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi

My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi. LGBT gay aşk, gay sevgili, BL dizi, manga uyarlaması BL diziler kategorisindeki yapım 22 dakikalık 10 bölümden oluşmakta. Orijinal manga adı: Taikan Yoho. Gay okul dizileri, iş konulu LGBT temalı diziler etiketine de sahip Japon yapımı izleyicisine güzel ve temiz bir öykü sunacak.

My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi

Segasaki Mizuki, okulun en yakışıklı ve havalı öğrencisidir. Arkadaş çevresi de oldukça geniştir. Aynı okulda oldukça yalnız hiç arkadaşı olmayan Tanada Yoh gizlice Segasaki Mizuki’yi izler ve onu çizer. Manga çizmeye bu şekilde başlar. Daha sonra arkadaş grubu onu da yanlarına alacaktır. Okuldaki bu arkadaşlık oldukça ilginçtir. Birbirlerine çok yakın bir o kadar da çok uzak olan iki genç adam okul bitip iş yaşamına başlayınca beraber yaşamaya devam ederler.

My Personal Weatherman (2023) Japon BL Dizi
My Personal Weatherman (2023)

Segasaki Mizuki, arkadaşına birlikte yaşamalarını söyler. Sadece birlikte yaşayacaklar ve hava durumu spikeri olan Mizuki, arkadaşından sadece manga çizimine odaklanmasını ister. Manga işinde çalışırken bir yandan da adeta bu ruhsuz, ilgisiz gibi görünen ve yıllardır cazibesinden kurtulamadığı Mizuki’nin kölesi gibi olan Tanada Yoh içinde büyük bir aşk besler.

Manga çizimler iyi gitmeyen ve işten ayrılan Tanada Yoh ile sevgilisi arasındaki ilişki her geçen gün ilerleyecektir. Aralarındaki buz gibi ilişki anlamlanabilecek midir? Manga çizimine yeni yüz ve karakter arayan Tanada Yoh acaba sevgilisini karakter olarak kullanacak mıdır? Mizuki, sert ve anlaşılmaz tavırlarını bırakıp sevgisini gösterecek midir.

Japon LGBT teamlı manga uyarlaması dizi izleyicisi için oldukça iyi bir seyir sunacak. Özellikle iki sevgilinin aşklarını betimlemeleri, Tanada Yoh’un iç konuşmalarını izleyici için oldukça etkileyici olacak. BL izleyicisine ortalamanın üstünde bir seyir sunacak art öykülerin olmadığı düz bir manga uyarlaması, BL izleyicisini sevindirecek.

Dizi puanlaması mydramalist

7.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 8
My Personal Weatherman (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0