My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi

My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi. GMM25 yapımı LGBT temalı, eşcinsel konulu dizi BL (boys love) drama 48 dakikalık 10 bölümden oluşuyor. Gay, eşcins

Hidden Love 2021 Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi
Jack o’ Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi
War of Y (2022) Taylan BL Dizi

My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi. GMM25 yapımı LGBT temalı, eşcinsel konulu dizi BL (boys love) drama 48 dakikalık 10 bölümden oluşuyor. Gay, eşcinsel sevgili, gay aşk konulu Asya dizileri izleyicisi için ortalama bir Tayland BL yapımı. Doktor, hastane temalı LGBT dizi ayrıca komedi kategorisine de giriyor. Dizide yan konularda da oldukça ilginç tiplemeler var. Bunun dışında klasik bir Asya yapımı BL ve aşk karşı karşıyasınız.

LGBT temalı yüzlerce film, dizi ve diğer yapımlar için site menüsüne bakabilir ya da yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak isterseniz kırmızı düğme sizi ilgili sayfaya götürecek.

My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi

Asistan doktor Tawan çalıştığı hastanede Dr. Por ile ilgilenmeye başlar. Birbirlerini önceden de tanırlar. İlişkileri ilerler ve birbirlerine açılırlar. Fakat Por, onu aldatacak eski sevgilisiyle ilgilenmeye başlayacaktır. Por türlü bahanelerlere Tawan’dan kaçar. Diğer yandan sevgilisinden ayrılan kurye moto taksi sürücüsü Mork ile Tawan’ın yolları kesişir. Sevgilisinden yeni ayrılmış ve kullanılmış olan Mork, müterisini otele bırakır.

Tawan artık Mork’un müşterisi olacaktır. Arkadaş olmaları uzun sürmeyecektir. Mork, yeni arkadaşına âşık olmaya başlayacaktır. Amcalarının da bir erkeği sevmesinin sorun olmayacağını söylemesi onu rahatlatır. Önemli olan kimi sevdiği değildir. Önemli olan sevginin kendisidir. Mork, Tawan ile iyice samimi olurken, Por ve sevgilisininden haberi olan Tawan için zor bir yüzleşme başlar.

Fakat Tawan, yanıbaşındaki onu çok seven Mork’un farkına varacatır. Hastanede staj yapan öğrencilerden Toy ve Boss arasında da kavga ve tersleşme ile devam eden ve sonunda birbirlerini sevdiklerini itiraf etmeleri ile biten bir macera var. Aynı hastanede Nidia ile Mayom da diğer çifttir. Amcalar ve kurye arkadaşlar da dizideki kometi temasını taşıyan karakterlerden.

My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi
My Ride 2022

Genel olarak orta sınıf aileden olan Mork karakteri ile Tayland düzülerindeki süper zengin gaylar arasındaki aşk temasının olmaması iyiye işaret. Tayland dizilerinde konular hep kusursuz aileler, kusursuz makanlarda geçer. Tabii ki dizideki hastane sahneleri dizideki aşk öykülerinin gerisinde. Genel olarak Tyaland BL izleyicisini çekecek oyuncular akıcılık dizide var denilebilir. Ortalama, bilindik bir BL.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
BL Tema: 7
Müzik: 7
My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0