My School President (2022) Tayland Gay LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

My School President (2022) Tayland Gay LGBT Dizi

bir türlü başarılı olamayan ve artık şansları da kalmayan Gun ve müzik grubu bir an önce kendilerini düzeltmelidir. Okul başkanlığı seçimleri yapılmıştır. Seçimlerde başkan olarak seçilen Tinn müzik gurubu üzerinde her türlü hakka sahiptir.

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi
Aysa BL Gay LGBT Dizileri Kore, Tayland, Japon
Asya BL Dizileri LGBT Gay Temalı Dizi Önerileri

My School President (2022) Tayland Gay LGBT Dizi. LGBT gay temalı roman uyarlaması dizi 12 bölüm. Gay aşk, gay gençlik lise dizileri kategorisindeki yapım standart bir gençlik BL dizisi denilebilir. Tayland ya da Asya LGBT gay konulu dizilerin genel özeliklerini taşıyan dizi gençlik boys’ love seven izleyici içi ortalama bir kalitede.

Daha fazla LGBT gay kategorisinde dizi, film ve diğer yapımlar için site menüsünden yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitede içerik üretmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise kırmızı düğmeye dokunarak detaylara gidebilirsiniz.

My School President (2022)

My School President (2022)

GMM 25 yapımı dizide, bir türlü başarılı olamayan ve artık şansları da kalmayan Gun ve müzik grubu bir an önce kendilerini düzeltmelidir. Okul başkanlığı seçimleri yapılmıştır. Seçimlerde başkan olarak seçilen Tinn müzik gurubu üzerinde her türlü hakka sahiptir. Yarışmalara hazırlanan müzik grubu bir yandan eski sorumsuzluklarına devam ederken bir yandan da başkan ile uğraşılar.

My School President (2022) Tayland Gay LGBT Dizi
My School President (2022)

Tinn ile Gun arasındaki bütün kavga onları birbirine daha da yaklaştırır. Müzik grubu ise artık daha disiplinlidir? Bütün bunlar sonunda ne iki arkadaş birbirleri ile sevgili olabilecek midir?

Oldukça basit bir konuya sahip, izleyicisini yormayan BL (boys’ love) gençlik dizisi otalama bir izleme kalitesine sahip. Müzik, komedi temalarını da içeren yapım bilindik Tayland BL temalarını seven izleyicinin hoşuna gidecektir.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0