My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi

Ne kadar yeni hastasından kurtulmak istese de Jin Xun An her denemede ona biraz daha yakınlaşır. Artık hasta doktor sınırını aşmaya başlamış ve birbirlerinin özel yaşamına girmeye, birbirlerinin duygularını keşfetmeye başlamışlardır.

To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama
Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi
Smiley (Smile) 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi

My Tooth Your Love (2022). GagaOOLala, Tayvan yapımı BL (boys’ love) dizisi. Komedi, drama, gay aşki gay sevgili LGBT dizi kategorisindeki yapım 12 bölüm. Bölümler ortalama 32dk. Asya gay temalı diziler izlemeyi seven izleyici bu defa yetişkin ve meslek sahibi eşcinsel bireylerin öyküsünü izleyecek. Dizi, gay aşk dizilerindeki bilindik lise öğrencileri arasında geçen dizilerden sıkılan izleyiciye çekici gelecektir. Dizi, İzleyici için ortalama bir drama, komedi ve boys’ love kalitesinde seyir sunacak.

Daha fazla LGBT gay temalı film, dizi, Netflix orijinal yapımları ve daha fazla LGBT konusu için site menüsünü ya da hızlıca yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ister misiniz? Kırmızı düğme sizi ilgili sayfaya götürecek.

My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi Konusu Özeti

Anen ve babası küçük yaşta ölen ve tek akrabası olarak ablası kalan Bai Lang çocukluk travmasını atlatamamış bir yetişkindir. Bar işletmecisidir. Sahibi olduğu bar gayet iyi iş çıkarır. Çok iyi yemek de yapan Bai Lang için işler iyi gitmeyecektir. Dişi şişmiş ve iltihap bağlamıştır. Fakat çocukluktan beri korktuğu diş tedavisini yaptırmamak için elinden her şeyi yapacaktır. Ama ablası durumu farkeder.

My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi
My Tooth Your Love (2022)

Bai Qing yani ablası tıp fakültesinden arkadaşı diş hekimi Jin Xun An’ın kliniğine kardeşini götürür. İlk başta tedaviyi kabul etmeyen Bai Lang, zorla da olsa tedaviyi kabul eder. Bu sırada bazı aksilikler çıkacaktır. Jin Xun An da bu yeni hstadan pek hoşlanmamıştır. Tedavi sırasında sürekli sorun çıkaran hastasından bir an önce kurtulmak ister.

My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi
My Tooth Your Love (2022)

Ne kadar yeni hastasından kurtulmak istese de Jin Xun An her denemede ona biraz daha yakınlaşır. Artık hasta doktor sınırını aşmaya başlamış ve birbirlerinin özel yaşamına girmeye, birbirlerinin duygularını keşfetmeye başlamışlardır. Diğer yandan barda da ailesi tarafından dışlanan eşcinsel bir genç, barın en yeni çalışanı olacaktır.

My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi
My Tooth Your Love (2022)i

Genel olarak bilindik bir konu. Klasik aşk öyküsü. İçinde sadece aşk ve izleyiciyi etkilemeye çalışan bir çocukluk travması ile diziye verilen drama havası… Aslında sadece gay aşk, gay sevgili yani boys’ love temasına odaklanmış bir dizi. BL izleyicisine aşk dolu bir izleme keyfi sunacak olan dizi için punalamaya geçelim.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 6
BL Tema: 7
My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0